20 NÝSAN KAZDAÐLARI GEZÝSÝ

Başlatan Yevgeni, Şubat 19, 2007, 02:21:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 33 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

ophtha

O zaman 4 gece 3 gün dagda olacagýz. Tüm yiyecek ve içeceklerimizi yola çýkmadan alalým mý?  Yoksa arada alýþveriþ yapma imkanýmýz olacak mý?

Yevgeni

Teþekkürler Leondede.

Siz mail deyince forumdaki mail adresimi kontrol ettim. "sakli" yerine "saklý" yazmýþým alýþkanlýkla ve bu geçersiz bir mail adresi olmuþ. Þimdi düzelttim. Sizin mailiniz ulaþmamýþ olacak lakin..

yusuf

Bandýrma Ýst ferry de yer olmadýðý için Yalovaya dönüþte rotaya KAR DAÐLARI ný ilave edelim mi?

Yevgeni

Bandýrma'dan sonrasýnda (Yalova'ya kadar) bünyeyi muhtelif kýyýlarda balýktý, rakýydý, deniz kenarýydý þekli kovalayalým derim ben. Lakin söz konusu istikamet üzerinde dað varsa, daðdan da geçelim elbet. Sanýyorum Bandýrma-Mudanya arasýný kastediyorsun. Uyar..

taiga

Mudanya ya kadar olan her rota bana uyar.
Ondan sonra bensiz devam edersiniz Ýstanbul ve Kocaeline doðru.  ;D

Yevgeni

jýr 09

bende cuma günü akþam üstü gönen'e gidiyorum kýzým ile beraber
annemi ve babamý ziyaret edeceðim pazartesi çanakkale üzerinden geri döneceðim

Yevgeni

Cuma günü halihazýrda Edremit'ten týrmanmaya baþlýyor oluruz. Gönen'den bu gece 9 gibi geçmiþ oluruz..

ufo

iyi eðlenceler ve kazasýz-belasýz hayýrlý yolculuklar.
dönüþte ayrýntýlý gezi raporu ve bol bol fotograf bekliyoruz.
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

ERCO

güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

cihanhorasan

Ahh ah þimdi dostlarýmýz daðlardadýr.Keske imkan olsaydý da bende gidebilseydim.Ama þartlar uymadý.Ýnþallah ir sonraki geziye.Fotograflarý vede video larý heyecamla bekliyoruz.
Yolun bittiði yerde Niva baþlar.

KONYA

dogan54

Hacý bekler kadar olduk..Bugün ses çýkar herhalde Kaz daðlarý ekibinden.Güzel haberlerinizi ve fotoðraflarý bekliyoruz.
4x4 baska,
NiVA baska..

taiga

cihanhorasan

Yapma Haldun abi.Zaten canýmýz gitti gelemedik diye.Bide þahaneydi deyipte canýmýzý acýtma. :'(
Yolun bittiði yerde Niva baþlar.

KONYA

taiga

Alıntı yapılan: cihanhorasan -  Nisan 24, 2007, 11:49:02
Yapma Haldun abi.Zaten canýmýz gitti gelemedik diye.Bide þahaneydi deyipte canýmýzý acýtma. :'(

Öyleydi ama... :D

Dostlar,

Ne yazýk ki bende hiç foto yok. Zaten çocuk iþi bir makina vardý oðlumun. Onunda pili meðer bitikmiþ.

Lakin diðer arkadaþlarda kamyon yüküyle foto ve video mevcut.

Yevgeni dostumuz yakýn zamanda onlarý düzenleyip siteye yükler sanýyorum.