26 + 27 ocak kastro gezisi

Başlatan yusuf, Ocak 17, 2008, 09:15:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

babacandar

Kepenek diyom Yusuf Abem... Kepenek gelecek mi kepenek...
Fakat vinçle bi düzenek geliyo aklýma.. :)

babacandar

Helbet biz  Teknoloji konuþur bizde deðil mi Yusuf Abem...
Gerçi Yavuz Kardeþim de üfleme konusunda epey bi yol kat ettiydi...

babacandar

Bence Yavuz Hocam þimdiden baþlamasý lazým hafta sonuna anca yetiþir gibi..

yusuf

hani hoca "kastro" akansular dururdu ?

taiga

Kanýmca Ömer abi-Yevgeni ikilisi sizin teknolojik yaklaþýmýnýzý iman gücüyle bu sefer alt edecekler ...
;D

yusuf

kepenek keleðine bir kez geldik. Gerçi "bir dafadan birþey olmaz" derler ama. 2 gece yattým.
Onu bir çobana vereceðim bu geziye gidebilirsek.

Ömer' in eþi "T" siz. Yavuzu bilmem. O güç nereden gelecek ?

babacandar

Akan sular durdu Yusuf Abem,ben iþten güçten daha yeni girebildim siteye günlerden sonra.. Cano Kardeþim anýnda arandý ve helbet okey alýndý.. Allah ömür verirde hafta sonunu görürsek hafta sonu tam teçhizatlý ailenizin muhabiri Cevat Kelle ayarý cümbür cemaat yollardayýz inþallah ..
Haldun Hocam, Yusuf Abem'in saç kurutmadan bozma turbosuyla kimse yarýþamaz..bi taraftan ateþin üstüne hortumla su dökseler.. anýnda görüntüyü alýrýz ateþi harlarýz..

yusuf

""Allah ömür verirde hafta sonunu görürsek ""

ben rica ederim. Sana,Cano'ya ve sizle geleceklere pazartesine kadar izin veririr. Sonrasýný  kendiniz  halledersiniz.

babacandar

Allah razý olsun Yusuf Abem,
Haaa bu arada unutmadan Ömer Abey ile Yavuz Kardeþimin de ateþ hususunda Allah yardýmcýsý olsun.. Fakat bence bu haftayý saðlam üfleme antremanlarý ile geçirmeleri uygun olacaktýr.. Demedi demesinler sonra..

yusuf

Ha abiler. Bu arada

Ömer, karavan villasýný Demirciköy'deki yerinde tamamlamlamak üzere. Kastro dönüþü hepimizi açýlýþa bekliyor.

Bunu kastroda açýklayaktý ama önceden yazayým.

taiga

O zaman hiç þansýnýz yok...
Ömer abi ne yapar eder, sizden önce hazýrlar ateþi... ;D

yusuf

abi önce castro ! beraber yola cýkacaðýz. Karýþmasý ltf

Açýklama : kastrodan sonraký haftalarda !

Yevgeni

Ateþ yakma konusunda risk almam bu sefer, iman gücü bir yere kadar.

Dökeriz benzini yakarýz odunu  ;D ;D ;D

yusuf

Benim niyetim Cuma öðleden sonra Ömer'le yola çýkmak. Olursa geldiðinizde büyük bir ateþ bulacaksýnýz.

Tolga

benim c.tesi sabah gidip pazar akþam dönecek birine otostop çekmem lazým o zaman.
Tolga