Nivacý adayýndan selamlar... :)

Başlatan mcleren, Ağustos 28, 2011, 10:36:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mcleren

Herkese merhabalar,

Bir süredir sitenizi takip ediyorum. Paylaþýmlarýnýzdan faydalanýyorum. Adým Eren, Bakýrköy'de oturuyorum, 27 yaþýndayým. Niva ile olan baðým nerede baþlýyor bilmiyorum ama tahmini olarak 10 sene önce hobby.artuz.com sitesiyle Niva ile ilgili kullanýcý yorumlarýna ulaþmýþtým ilk kez. Bu siteyi bulunca çok mutlu oldum. Çocukken, babamýn Þahin'i varken, bi komþumuzun Niva'sýna binmiþtim bir kez, tek hatýrladýðým Niva oluþu. Doðru dürüst tecrübem, deneyimim yok diyebilirim. Asfalt araçlarýna daha yakýn oldum bir süre. Ta ki gezenbilir'i inceleyene kadar :) Sessiz takipçilerindenim yani. Burasýnýn da sýcak ortamýný görünce iyice Niva duygularým kabardý :) Ýnþallah yakýn zamanda ben de Niva sahibi olacaðým. 2. araç olarak maddi imkanlar el verdiðinde düþünüyorum. Þu anki aracýmý da yeni aldým, ilk arabam, onu satýp alma cesaretim yok çünkü onu da uzun araþtýrmalar sonucu çok içime sindirerek aldým. Neyse çok uzattým :) Þehir içinde olan buluþmalarýnýza -tabi var ise :)- severek katýlmayý isterim, Ýstanbul'un herhangi bir yerinde aracýmla gelebileceðim bir yer olduðu sürece. Memnun oldum, görüþmek üzere...

Sevgiler, saygýlar...

mcleren

Bu arada yöneticilerimize bilgi olarak. 10-15 gün önce üyelik baþvurusunda bulunmuþtum. Spamlara kurban gittim diye tek taraflý yorumda bulundum. 2. üyelik talebimde ayný e-posta adresi ile uyelik aldým. Bilginize...

Harun

Alıntı yapılan: mcleren -  Ağustos 28, 2011, 10:36:25
Herkese merhabalar,

Bir süredir sitenizi takip ediyorum. Paylaþýmlarýnýzdan faydalanýyorum. Adým Eren, Bakýrköy'de oturuyorum, 27 yaþýndayým. Niva ile olan baðým nerede baþlýyor bilmiyorum ama tahmini olarak 10 sene önce hobby.artuz.com sitesiyle Niva ile ilgili kullanýcý yorumlarýna ulaþmýþtým ilk kez. Bu siteyi bulunca çok mutlu oldum. Çocukken, babamýn Þahin'i varken, bi komþumuzun Niva'sýna binmiþtim bir kez, tek hatýrladýðým Niva oluþu. Doðru dürüst tecrübem, deneyimim yok diyebilirim. Asfalt araçlarýna daha yakýn oldum bir süre. Ta ki gezenbilir'i inceleyene kadar :) Sessiz takipçilerindenim yani. Burasýnýn da sýcak ortamýný görünce iyice Niva duygularým kabardý :) Ýnþallah yakýn zamanda ben de Niva sahibi olacaðým. 2. araç olarak maddi imkanlar el verdiðinde düþünüyorum. Þu anki aracýmý da yeni aldým, ilk arabam, onu satýp alma cesaretim yok çünkü onu da uzun araþtýrmalar sonucu çok içime sindirerek aldým. Neyse çok uzattým :) Þehir içinde olan buluþmalarýnýza -tabi var ise :)- severek katýlmayý isterim, Ýstanbul'un herhangi bir yerinde aracýmla gelebileceðim bir yer olduðu sürece. Memnun oldum, görüþmek üzere...

Sevgiler, saygýlar...

Aramýza hoþgeldiniz.
Niva'ya olan ve aniden ortaya çýkan ilginiz gayet normal,birçoðumuz böyle böyle vurulduk Niva'lara. ;D

Alıntı yapılan: mcleren -  Ağustos 28, 2011, 10:44:54
Bu arada yöneticilerimize bilgi olarak. 10-15 gün önce üyelik baþvurusunda bulunmuþtum. Spamlara kurban gittim diye tek taraflý yorumda bulundum. 2. üyelik talebimde ayný e-posta adresi ile uyelik aldým. Bilginize...

Spamlara kurban gitmiþ olabilirsiniz,bu aralar fazlasýyla spam üyeliði ile uðraþýyoruz,yabancý nickler arada kaynayabiliyor ;)
Neyse ki çok geçe kalmadan aramýza katýldýnýz.
Tekrar hoþgeldiniz...

mcleren

Yevgeni

Spamlarý ayýklamak üzere nihai olarak IP adresine bakýp bir karar vermek gerekiyor.
Arada kaçýrmýþýz..

yusuf

selam mcleren

hoþgeldin. Bize katýlmaný öneririm. (Çok hýzlý deðil ama iyi gideriz. Hýzý bile unutursun!)

Harun ve Yevgeni

Þu spam üyelikten bizi kurtarýn ltf

Cep tlf numda bile her gün onlarcasýný silmek zorunda kalýyorum.

Bu arada gerçek katýlýmcýlar da arada gidiyor.

Zafer'in dediði gibi: üye olacaklara "tr nin baþkentinin adýný yazýn" desek ya! Belki bilemez ib...

taiga

Gmail, mynet yada hotmail uzantýlý ise ip ye bakýyorum emin olmak için...
Yok saçma sapan uzantýlý ise direk üyelik geri çeviriyorum...

Yevgeni

Alıntı yapılan: yusuf -  Ağustos 29, 2011, 09:41:22
selam mcleren

hoþgeldin. Bize katýlmaný öneririm. (Çok hýzlý deðil ama iyi gideriz. Hýzý bile unutursun!)

Harun ve Yevgeni

Þu spam üyelikten bizi kurtarýn ltf

Cep tlf numda bile her gün onlarcasýný silmek zorunda kalýyorum.

Bu arada gerçek katýlýmcýlar da arada gidiyor.

Zafer'in dediði gibi: üye olacaklara "tr nin baþkentinin adýný yazýn" desek ya! Belki bilemez ib...

Forumu yeni sunucuya aktaranda bu sorunu da düzeltmiþ olacaðým.
Lakin 47. aktarma giriþimim de problemli gerçekleþti, ama nihayetinde düzgün aktaracaðým..

vehbi

merhaba mcleren
nickine bakýlrýrsa çok hýzlý olmalýsýn :)
katýlýmcý ve paylaþýmcý olmaný dilerim..
hoþgeldin..
"free as a bird"

niva07

Alıntı yapılan: yusuf
"tr nin baþkentinin adýný yazýn" desek ya! Belki bilemez ib..."

Yusuf aðabey baþkent konusunda net bilgi yok ama "Kýbrýs nerede?" sorusuna Sicilya'da, Güneydoðu'da, Karadeniz'de diye cevap veren çok ;D

http://www.youtube.com/watch?v=lTAnNQn2a5E

mcleren

Hepinize teþekkür ederim, hoþ buldum samimiyetle :)
Ben de aranýzda olmak istiyorum :)

Ayný e-posta ile ikinci üyelik baþvurusunu kabul etmez belki diye endiþelenmiþtim. Öyle bi þey olmadý. Sonuç olarak üye oldum. Doðal seleksiyon sürecini de aþmak gerekiyormuþ üye olmak için :P