ÝZMÝR KARÞIYAKADAN SELAMLAR

Başlatan muratgüney, Nisan 26, 2011, 07:59:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

muratgüney

Arkadaþlar hepinize selamlar saygýlar benim aým murat güney aranýza izmirden katýlýyorum prfesyonel anlamda resim sanatýyla uðraþýyorum yani geçimimi bu iþten saðlýyorum izmir karþýyakada oturuyorum 20 senedir lada niva kullanýyorum allah izin verirse daa uzun yýllarda kullanmak isterim  ;)Forum kurucularýna ve yardýmcý tüm arkadaþlara çok teþekkürler saygýlar sevgiler
bu arada yaþ 38 hadi eyvallah ;)
HAYAT BÝR GÜNDÜR ODA BU GÜNDÜR :)

vosdost

Selamlar;
Bende karsýyakadayým ama nývacý degýlým :) ( land rover ým yok ama Landcýyým )  Aracýnýzý mutlaka gormusumdur. Gezýlerde gorusmek uzere.

ERCO

aramýza hoþgeldiniz iyi forumlar
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

kocaali

hoþgeldiniz hocam.. niva ile uzun yýllar geçirmiþsiniz, tebrik ederim, epey anýnýz vardýr, ilginç bulduklarýnýzý paylaþmak isterseniz okumaktan büyük keyif alýrým..
No mud, no fun...

niva07

Sayýn muratgüney aramýza hoþgeldiniz. Profesyonel fotoðrafçýlýkla da uðraþýyor olmanýz, hem tabiat fotoðraflarý hem de niva fotoðraflarý açýsýndan bizlere güzel sunumlar yapacaðýnýz habercisi. Biran önce paylaþýmlarýnýzý bekliyoruz. Selamlar..

muratgüney

Alıntı yapılan: ERCO -  Nisan 26, 2011, 09:17:23
aramýza hoþgeldiniz iyi forumlar
Teþekkür ederim ercan ustam saygýlar

muratgüney

Alıntı yapılan: vosdost -  Nisan 26, 2011, 08:06:19
Selamlar;
Bende karsýyakadayým ama nývacý degýlým :) ( land rover ým yok ama Landcýyým )  Aracýnýzý mutlaka gormusumdur. Gezýlerde gorusmek uzere.
bizde yani ailede bir disco birde patrol var ama sonuna kadar nivacýyýz ;)görüþmek üzre

muratgüney

Alıntı yapılan: niva07 -  Nisan 26, 2011, 10:56:12
Sayýn muratgüney aramýza hoþgeldiniz. Profesyonel fotoðrafçýlýkla da uðraþýyor olmanýz, hem tabiat fotoðraflarý hem de niva fotoðraflarý açýsýndan bizlere güzel sunumlar yapacaðýnýz habercisi. Biran önce paylaþýmlarýnýzý bekliyoruz. Selamlar..
Hoþ bulduk hocam asýl alaným resim yani tuval üzeri yaðlý boy skrilik vs ama foto konusundada elimden geldiðince yardýmcý olurum saygýlar

muratgüney

Alıntı yapılan: kocaali -  Nisan 26, 2011, 10:39:01
hoþgeldiniz hocam.. niva ile uzun yýllar geçirmiþsiniz, tebrik ederim, epey anýnýz vardýr, ilginç bulduklarýnýzý paylaþmak isterseniz okumaktan büyük keyif alýrým..
Hoþbulduk 91 model aracýmý maalesef diyorum arazide çok kullanamadým ama 1 gün bile bu araçla yolda kalýp çekici vs iðtiyacý duymadým nivaya standart bakýmýný uyguladýðýnýzda sizi gideceðiniz noktaya götürür tabi arada benzinim bittiðigünleri saymazsak ;)20 li yaþlarda bidon elde az gezmedik  ;D

muratgüney

Alıntı yapılan: kocaali -  Nisan 26, 2011, 10:39:01
Bu arada benim doðum bursa bursa atatürk lisesi vs 20 yýlým geçti sokak sokak bilirim  :)

niva07

Alıntı yapılan: muratgüney -  Nisan 26, 2011, 11:14:36
Hoþ bulduk hocam asýl alaným resim yani tuval üzeri yaðlý boy skrilik vs ama foto konusundada elimden geldiðince yardýmcý olurum saygýlar

pardon ben resim / fotoðraf kavramýný karýþtýrmýþým. olsun resimlerinizi de bekleriz :)

Kuzeyegeli

Selamlar Murat Güney Üstadým;
Bu gün Ercan Usta'da tanýþma fýrsatý bulmuþtuk.
Ne tesadüftür ki Nivalarýmýzýn ikisi de 91 modelmiþ.
Ancak sizinki ilk sahibinde kalmasý nedeniyle oldukça orjinal görünüyor. Nazar deðmesin, iyi bakmýþsýnýz. Bir de 20 senedir tüp taktýrmamýþ olmanýz bana çok ilginç geldi, demek ki düzgün motorlu bir arabayla, benzinli kullaným da olabiliyormuþ.
Benim Niva'da yapýlacak bir kaç revizyon var, umarým bu bakýmlardan sonra daha keyifli hale gelecektir.
Selamlar sevgiler.

Kuzeyegeli

Serkan Yayla

murat bey hoþgeldiniz size bir tavsiye vosdosttan uzak durun :) karþýyakada görseniz bile yolunuzu deðiþtirin :) kendisinin landcýyým demesine bakmayýn kendisi aslen kamyoncudur unimog sahibidir arkadaþ :) bu arada sizinle ercan abimin orda tanýþtýk uzun boylu býyýklý doncu baðlamacý pala serkan derler bana :)
Doða Ýnsanlara deðil Ýnsanlar Doðaya aittir...

vosdost

Sayýn Serkan Yayla arkadasým;
Sený tanýdýgým mordogandaký vosvos gezýsýne keske gýtmeseydým. Senden kurtulmak ýcýn Turkýyeyý terkettým fakat hala kurtulamadým :) :) :)
Az kaldý hazýran basý ordayým ýnsallah. Ates basýnda etek sarýyý soylede keyfýmýzý bulalým :) :)

vehbi

merhaba Murat hoþgeldin.
bir gün ercoda buluþmak üzere..
serkan ,ahmet atýþmanzý face ten devan edin :)
slm
"free as a bird"