Araç içi Navigasyonunda UYDU FOTOÐRAFI Görüntüleri

Başlatan Karadeniz Otoyolu, Aralık 10, 2010, 03:28:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Karadeniz Otoyolu

Bu arada video linki yenilendi.

http://www.youtube.com/watch?v=UG1b9L_j_RQ

Ekran üzerinde koruyucu bant vardý ve video cep tel. ile çekildiði için bulanýktý. Þimdi düzeltildi.

Ýstenilen zum seviyesinde offline ve kalibrasyonu yapýlmýþ halihazýrda görüntü oluyor.
Cihazýn 2GB dahili hafýzasý ve Micro SD kart giriþi var. 4 GB'lýk kartýmý okudu ama en fazla kaç GB'lýk kartlarý okur bilemiyorum. Tahminim 16 falandýr ama yinede emin deðilim..

yusuf

Ýyi görünüyor. Birkaç sorum var.

1. Track (iz ) çiziyor mu?. Evet ise ne formatta yani bir garminde bundan nasýl yararlanabiliriz?

2. Daha önce yapýlmýþ bir rota, iz  yüklenebilir mi?

3.  nokta iþaretleme var mý ?

Karadeniz Otoyolu

1. Kendi ekraný üzerinde gittiðimiz yerleri mor renkli bir çizgi þeklinde gösteriyor. Bu gittiðimiz yolu cihazýn içinde .plt uzantýsýyla kaydediyor. Bunu sürükle - býrak yöntemiyle direkt Google Earth'te açýyorum. Garminde nasýl gösterilir bilemiyorum.

2. Benim içinde önemli bir konu bu ama henüz bakmadým. Birçok convert programý var piyasada, yapýlamaz gibi durmuyor.

3. Evet.

Karadeniz Otoyolu

2.Sorunun cevabýný karýþtýrýnca buldum yüklenebiliyormuþ. Google Earth'de çizdiðimiz bir izi veya yoluda yükleyebiliyoruz.

Sahibinden com 'da UYDU FOTOÐRAFLI GPS diye aratýnca çýkýyor uydu görüntülü navigasyon.