Herkese Ýstanbuldan merhaba

Başlatan rasta, Eylül 07, 2010, 01:16:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rasta

Herkese merhaba,

Adým Orhun istanbul avrupa yakasýnda oturmakatayým uzun yýllar çeþitli arazi araçlarýný kullanýp aileye bebe dahil olunca binek araca geçmiþtim,ama bebe biraz büyüyüp bizde kendimize gelince yine bir arazi aracý kaþýntýsý baþladý,bende + ve - leri yanyana koyduðumuz zaman benim kullaným amacýma en uygun aracýn niva olduðuna karar verdim ve bundan dolayý attým kendimi Ýstanbulun sokaklarýna. ancak baktýðým araçlarda hiç içime sinen olmadý mevcut araçlarýn büyük çoðunluðu oynanmýþ yada çok yorgun....diyeceksiniz oynanmýþ aracýn nesi var?  eðer kullananlar biraz bilerek oynasalar araçlar tadýndan yenmez ama oynama olarak sadece biraz süs yapýlmýþ,ayýp kapatýlmýþ.bundan dolayý mümkünse tanýdýktan, internete düþmemiþ, grup içinden referansla araç aramaktayým. yardým rica ediyorum.
ve tabiki en önemli konu bütçe...düþündüðüm fiyat 6000-7000 tl civarý.bu fiyata oynanmamýþ aracýn olmayacaðýný yada zor olduðunu biliyorum ancak belki çýkabilir dedim.amaç aracý alýp üzerine ufaktan masraf yapmak...inþallah Ladalý yada ladasýz mesela co pilot olarak gezilere katýlmak.Tanýþmak dileði ile

Orhun
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

niva07

Merhaba orhun bey, Antalya'dan selamlar.. Ýnþallah gönlünüze göre bir keçi buluruz size de.. Bilgisi olan arkadaþlar elbet sizinle paylaþacaktýr. Aramýza hoþgeldiniz.

Yevgeni

Orhun hoþgeldin.
Bir yerlerden çýkar bir araç, sabretmek elzem..

Harun

Orhun bey hoþgeldiniz aramýza...sabredin derim ben de elbet çýkar size uygun bir Niva...

reis28

Orhun aramýza hoþ gedin umarým diledigin gibi bir arac bulursun
DURSUN USTA 05364629668

GÜVEN OTO LADA

Orhun aramýza hoþ gedin ,
linkteki araca bir bakýn isterseniz tavsiye edeceyim temiz bir lada nivadýr

http://nivatr.com/nivaForum/index.php?topic=2766.0
GÜVEN OTO LADA SEFAKÖY / ÝSTANBUL

rasta

Ýyi dilekleriniz için çok teþekkür ederim,þu anda mecburi sabýr evresindeyim çünkü araç bulamýyorum,Güven otonun söylediði aracý takip ediyorum ancak fiyat beni aþýyor.aracý alýp acilleri yaptýrýp zamanla masraf yapmak daha çok iþime geliyor..bakalým kýsmet
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

colins

Naçizane görüþüm.
Yapýlmasý gereken extralardan (off-road aksesuarlarýndan) önce aracýn düzgün olmasý (þasi,kaporta ve yürür aksam) daha önemli.

rasta

Bayramda fýrsat budur deyip yazlýkta olan anne baba-kayýnvalide kayýnpeder ikililerini ziyaret için Çanakkaleye yola çýktýk.Anneler kayýnvalideler derken baþladým dolaþmaya,araç aramaya...ezine çan küçükkuyu derken 3 araç baktým.yav kardeþim bir araca hiçmi bakýlmaz,kapý, bagaj etek saçak çürük olsa vallahi aracý alýcam ama araçta tavan delikli, taban zaten hiç konmamýþ araca...aracýn sahipleri nasýl beceriyorsa yerçekimini yenmiþler herhalde yere basmýyorlar..neyse sonuç olarak balýk yedik mangal yaptýk el öptük gelip sabah oyumuzu verdik.ve þimdi iþteyim.Görüþmek üzere

Orhun
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Bigalý Mustafa

Alıntı yapılan: rasta -  Eylül 12, 2010, 10:49:21
Bayramda fýrsat budur deyip yazlýkta olan anne baba-kayýnvalide kayýnpeder ikililerini ziyaret için Çanakkaleye yola çýktýk.Anneler kayýnvalideler derken baþladým dolaþmaya,araç aramaya...ezine çan küçükkuyu derken 3 araç baktým.yav kardeþim bir araca hiçmi bakýlmaz,kapý, bagaj etek saçak çürük olsa vallahi aracý alýcam ama araçta tavan delikli, taban zaten hiç konmamýþ araca...aracýn sahipleri nasýl beceriyorsa yerçekimini yenmiþler herhalde yere basmýyorlar..neyse sonuç olarak balýk yedik mangal yaptýk el öptük gelip sabah oyumuzu verdik.ve þimdi iþteyim.Görüþmek üzere

Çanakkale ye gelmiþken haber verseydiniz ben Çan dayým burada bir araç var satýlýk 2000 model bayada düzgün ,bakardýk
Ormancý..  Bir tutkudur niva.....:)

rasta

hay Allah bilseydim valla gelirdim,Çandaki michelin bayisi Savaþ arkadaþýmýz onada uðramýþ olurdum...neyse haftaya bebeyi anneannesinden almaya gelme ihtimalimiz var olursa kesin uðrarým.

Selamlar
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

rasta

KARA BAHTIM KEM TALÝHÝM

dün akþam sahibinden.com sitesinde büyükçekmecede kýrmýzý bir lada gördüm ve beðendim,akþam 21:30 da aramak istemedim,sabah iþe gelince biraz zaman geçsin ararým dedim ve raporlara daldým, 10 gibi arayýp bana yakýn gider görürüm diye aracý sorduðumda sahibi þimdi noterdeyiz satýþýný yapýyorum dedi......

kýsmet baþka araçlara artýk
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Yücel

hoþgeldin aramýza inþallah araba konusunda benim gibi þanslý olursunda iyi bir insana denk gelir iyibir araç alabilirsin