Niva fotolarýna devam..

Başlatan diff-lock86, Haziran 21, 2010, 02:05:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

colins

Alıntı yapılan: STI Performance -  Ekim 31, 2010, 11:59:54

Bu jantlarýn ne olduðunu bilen varmý.Çok güzeller bunlarý istiyorum :)
Procomp tarzý jant linki aþaðýda var inceleyin.Gerçekten bu iþ için yapýlmýþ jantlar.
http://tarotomotiv.sahibinden.com/index.php?b[custom_cat]=85518

reis28

DURSUN USTA 05364629668

STI Performance

Bu araç güzel bi araç.Dodikleri nerden bulmuþ acaba?Nissan pickuplarýn dodiklerine benziyo gerçi...Ýlanýda var altta..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-daglarin-kecisi-42308112/detay

Uploaded with ImageShack.us

Mustafa4235

Bunlar da benim keçinin pozlarý :)
Yol varsa ben yokum..

STI Performance

Bu araç bir örnek.Ukraynalýlar yapýyor.

STI Performance

Bizdende böyle hem teknik hem kaliteli araçlar bekliyorum.Bi iki örnek var.Umarým dahada çoðalýr.Bakalým bana ne zaman nasip olur...

Harun

MOUNTAINBIKER

slm,
evet benim eski sevgili canim eh 920 mim...
onu cook ozluyoruum.

bi araba aldim,azcik kurcaladim...fotolarini cektim ve sattim...tum dunyada tanindi,sevgili eh 920....simdi kimbilir nerede ne oldu?
cok ciddiyim onu cok ozledim...keske geriye alabilsem...
aileden birisi gibiydi...

STI Performance

Linkini verdiðim sitede resmini kullanmýþlar onun için sordum :)

sekyad

ben de biraz aksesuar yaptýrdým ama aradýklarýmýzý bulma biraz zor
MEHMET ÖRS-MANÝSA-NÝVA 2000

KAAN KURKMEN

ARKADAŞLAR HEPİNİZE SLMLAR. ARANIZA YENİ KATILDIM. BUNDAN 20 GÜN ÖNCE LADA NİVA İSMİNİ DUYDUĞUMDA O KADAR ÖNEMSEMEDİM FAKAT NET E GİRİP BİRAZ ARAŞTIRINCA BİR ANDA LADA NİVA HAYRANI OLDUM VE ÇOK SAMİMİYİM 20GÜNDÜR HER GÜN NETTEYİM. TEK İŞİM LADA NİVA RESİMLERİNE BAKMAK OKUMAK VE HAYAL ETMEK. ŞU ANDA YENİ BİR ARABA ALDIM COROLLA. AMA EKONOMİK DURUMU DÜZELTTĞİMDE İLK İŞİM BİR NİVA ALMAK OLACAK. ŞU VAR OKADAR BİLGİM DE YOK AMA İNŞALLAH SİZLER YARDIMCI OLURSUNUZ. BİR LADA NİVA ALIP GÜZELCE TOPLAMAK VE SIRF ZEVK İÇİN KENDİM BİNMEK İSTİYORUM. ABARTMADAN MODİFİYELİ BAKIMLI BİR NİVAM OLSUN GÖZÜM GİBİ BAKMAK İSTİYORUM.

emre_ozk

Bunlarda benden

rampa aþaðýya nivayla gidemiyoruz  :)

Emre özkaradeniz
Ýzmit

cenker

satýlýk ilanýna bile koymustun ilk fotoyu enfes :)
divers do it deeper

STI Performance

Hevesliyken en beðendiðim nivalardan ekliyim siteye biraz.Çeþit olsun.Birilerine örnek olur þu parçada iyiymiþ aracýma yapayým diyen olur belki...