NÝVATR MONTU

Başlatan yusuf, Mart 02, 2009, 12:21:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

bkerti

Þimdi geziye gidiyorsunuz ama bir montunuz yok mu? Forumun abileri þu iþe el atsanýzda mont iþini halletseniz çok güzel bir aidiyet hissi olur bence. Mont þapka sticker paketi olarak baðlantýlarý olan biri yaptýrsa da alsak giysek. Millet de ne güzel mont keþkem benimde nivam olsaa dese :)

Harun

Alıntı yapılan: bkerti -  Ocak 29, 2015, 09:17:30
Þimdi geziye gidiyorsunuz ama bir montunuz yok mu? Forumun abileri þu iþe el atsanýzda mont iþini halletseniz çok güzel bir aidiyet hissi olur bence. Mont þapka sticker paketi olarak baðlantýlarý olan biri yaptýrsa da alsak giysek. Millet de ne güzel mont keþkem benimde nivam olsaa dese :)

Aidiyet hissi vermek gibi bir hedefi olmadý hiç kurucu meclisin ;D
Herkes takýlsýn kafasýna göre fikrindeyim ben de.
Ki;Nivatr logolu þapkamý eksik etmem gezilerde,her gezide bir kalsik haline getirdiðim foto karem bile var þapkamla.
:D :D :D

kocaali

Alıntı yapılan: bkerti -  Ocak 29, 2015, 09:17:30

montum yok, nivam da yok... ama NivaTR sticker'ýný taþýyorum aracýmda gururla..  tek tip kýyafet fikri bana artýk pek sýcak gelmiyor...

isteyen logoyu alýp nakýþlatýp istediði yere dikebilir... kendi koleksiyonunu bile oluþturabilir...
No mud, no fun...