NIVA HARARET KONUSU

Başlatan gürsoy, Haziran 24, 2007, 11:07:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Motor kapaðý açýlýnca silindirlerin durumu da çýkar ortaya. Dolayýsýyla makinenin vaziyeti hakkýnda bilgi vermiþ olur.
Kapak taþlamaya gidip gelir. Sübaplar ayarlanýr, çiçek gibi olur cihaz.

Hatýrladýðým üzere geçen yýlki Kazdaðlarý gezisinde de vardý bu dert..

yusuf

TERMOSTAT GEÇ ACIYOR MUÞ.

GERÝ GELEN SU AÞIRI ISINMIÞ SU.

YENÝ TERMOSTAT ÝÞÝ HALLETTÝ. 

SERVÝS CONTADAN KAPIYI AÇMIÞTI.

Yevgeni

Ehven.

Termostatta sorun olduðunu anlayan kim?

yusuf

dogan54

Ucuz atlatmýþsýn Yusuf bey,ihþallah ondandýr.Peki termostat geç açtýðýna göre hararet normalin üzerine çýkýyor muydu.?
4x4 baska,
NiVA baska..

yusuf

evet, kýrmýzýya yaklaþýyordu. Oradan uyandým ve "termostat olabilir, en ucuzu o oradan baþlayalým"  diye israr ettim.

Þimdilik iyi. Serviste bu iþlem yapýldýktan sonra uzun süre rolantide çalýþtý.

Onlarýnda aklý yattý. Bakalým !

babacandar

Ýnþallah bu kadarla kalsýn Yusuf Abem...

ERCO

yüsüf abi gecmiþ olsun  gormemiþdim  yeni gordum termostadla iþin cozuldune sevindim
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

sariyer_avci

arkadaþlar acilen bi þeyde sizi uyarayým .. babam farketti eski nivacý olarak .. bizim nivanýn hararet gostergesi hep 90 da .. bi ara  hep 50 ye yaklasýk duruyordu .. termostat arýzalý cýktý .. yani sadece harareti yukseltmiyo .. dusuk tutuyor .. o yuzde hep gozunun gostergede olsun .. ve 90 a yakýn olmasý gerekiyor normalde

feyzullah

radyötörü þiþletebilirsiniz

inter_oto_niva yedekparca

Alıntı yapılan: haluk ertekin -  Mart 07, 2008, 10:17:24
Bakýr 4 kanallý radyatör fiatý nedir arkadaþlar

bakýr radyator bulamazsýn ancak yaptýralabilir ayrýca alýmunyum soðutma ozelliði daha iyidir orjinalý 80  ytl dir

feyzullah

arkadaþlar bursa da yapýlýyor istenen ebatta hatta özel isteyen olursa da yapýlýyo süper yani

emre_ozk

bu yeni aldýmýz 2005 nivada hararet 90ný geçiyor. ve fan çok geç açýlýyor. sizdede öylemi acaba ben bugün korktum bu araçtada conta yakacaz diye bir faný sürekli baðladým sürekli çalýþtý. normal koþullarda bu fanlarýn tam 90da açmasý gerekmiyormu?
Emre özkaradeniz
Ýzmit

ERCO

yeni modeller yuksek hararetlidir 90 saný gecer þehir ici kulamýmlarda bence orj haline getir ve öyle kalsýn
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

emre_ozk

Alıntı yapılan: ERCO -  Kasım 17, 2008, 07:08:04
yeni modeller yuksek hararetlidir 90 saný gecer þehir ici kulamýmlarda bence orj haline getir ve öyle kalsýn
ewet yeniler öyleymiþ bugün bu olaydan sonra servise gittik ustada öyle dedi...
Emre özkaradeniz
Ýzmit