SÝNEMA KÖÞESÝ

Başlatan yusuf, Mart 11, 2009, 07:09:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NÝVACI

Üþüdüðünü hissetmen bile,
Elde bir saymam için yeterlidir.
O pastadan birþeyler çýkaranlar,o pastanýn içinde deðil 120yi koca alahüekber daðlarýný bile saklarlar.
Elde sayabildiklerime selam olsun.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

akademic

sinema köþesi için yazacak o kadar çok þey varki hiç bir konu bile içermese sahne zaman mekan ýþýk ve onlarý harmanlayan usta bir sanatçý ve gerisinde binlerce saat emek.. güzel filimlerimiz var birde bu furyayý  fýrsata çevirmek isteyen yapýumcýlar bu sene 70 türk filmi çekilmiþ hepsinin giþesi bekledikleri gibi olamayacak malasef ama arada kaliteli olan yapýmlar illaki ses getirecektir. Biz genelde yüreðimize dokunan bizden olan hikayeleri çok seviyoruz ve aslýnda o kadar zengin bir memleketimiz varki her mahalleden onlarca senorya çýkar.
son iki üç yýldýr  sevdiðim türk flimleri
Beynelminel 12 Eylülle bu kadar güzel dalga geçebilmiþ espirili düþündürücü bir flim.
o... çocuklarý müziði ritmi oyunculuklarýyla harikaydý.
Kabadayýda herkesin  çaresiz kalma noktasý olduðunu ve Þener ÞEN' i
120 yaðan kar  çocuklarýn soluduklarý nefes bile izmirde sýcak evimde buz gibi esmiþti ve aðlatmýþtý.
En son Nefes filmini görmedim ama enterasan ben bu sene araziye gittiðimde çalýþma alanýmdaki Akdaðlarda NEfes flim yazoýyordu meðerse kýþ sahneleri orda çekilmiþ onuda en kýsa zamanda görmek istiyorum..

dora

Niva 1041-firefly-Atlantis

diff-lock86

Nefesi izledim,aslýnda fragmanlarý daha güzeldi.Fragmanlarda olan bazý sahneleri filmde görmedim,büyük bir eksi puandý film için benim açýmdan.Daha iyi olabilirdi.
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

Harun

bu filmi kaçýrmayacam kýsmetse...
saðolsun Yusuf abi fragmaný izletmiþti bize... ;)
Oyunculuðunu çok beðendiðim Ali Sürmeli de var üstelik.

yusuf

Su sýralar bu filmle uðraþýyorum.

tenesi 3,000 m den 550 kopya isteniyor. 1.650.000 metre eder.

Filmim henüz tamamlanýp bana gelmedi, nasýl olduðunu bilmiyorum ama beni ilgilendiren kýsmý bu milyon kusur metre filmin her karesinin hatasýz olmasý.

hakanbusa

ALLAH kolaylýk versin. Cumartesi kahve ýsmarlarsan, sana çýraklýk ederim Yusuf abi.

yusuf

Cumartesi muhtemelen sinefekt'te olmayacaðým Hakan.

hakanbusa

Tamamdýr abi. Her daim yardýma hazýrým.:)

yusuf

yazmak isterdim ama biz filmi adam gibi seyredemiyoruz ki.

Yok orasýnda bu var yok þurasýný  þöyle yapalým derken konuyu anlamýyoruz bile.

Bu film 5 kýsýmdan oluþuyor. Biz genellikle 1 kýsýmdan deðil 2 kýsýmdan baþlýyoruz. 6-7 kere 2. kýsým seyrediyoruz OK lediðimizde o kýsým seri baskýya giriyor, diðerleri ne baþlýyoruz vs.

Yani toplemda 5-6 kez izlememe raðmen "ne anlatýyor" desen söyleyemem.

yusuf

Þu anda bu filmle üðraþýyoruz.

www.haberler.com/askin-ikinci-yarisi-geliyor-2247164-haberi/

AÞKIN ÝKÝNCÝ YARISI

Aslantuð iyi bir iþ becermiþ. Oyunculuðu süper. Sonunda aðlatýyor.

yusuf

Sýrada bu var

AV MEVSÝMÝ

3 aralýða yetiþtirmeye çalýþýyoruz

www.avmevsimifilm.com

yusuf

28 ocakta "Kurtlar vadisi filistin"   girecek gösterime.

Baþtan aþaðý çatýþma. Efektleri ve patlamalarý "pasific" dizisinin efektörleri yapmýþ. Son derece çarpýcý ve baþarýlý.

Harun

Alıntı yapılan: yusuf -  Ocak 13, 2011, 10:39:39
28 ocakta "Kurtlar vadisi filistin"   girecek gösterime.

Baþtan aþaðý çatýþma. Efektleri ve patlamalarý "pasific" dizisinin efektörleri yapmýþ. Son derece çarpýcý ve baþarýlý.

fragmanda diyologlar çok ilginçti,güzel aksiyon filmi...

vehbi

merhaba
çok þeyi sorgulayacaksýnýz.. izleyin ve günlük yaþamdan biraz daha soðuyun..
fimin adý "into the wild".. türkçe karþýlýðý biraz tuhaf olsa da  "yabana doðru "
diyebilriz..
slmlar
"free as a bird"