cam sulama

Başlatan efe, Ağustos 07, 2007, 04:53:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERCO

evet bence güsel duruyor nivada o diþ aksesuarlar
bakalým kýsmet
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

efe

Ercan abi saðolasýn bugün monte ettim kendi ellerimle.
Tekrar teþekkürler.

ERCO

yok dimi bi eksiklik , /ricaederi/
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

efe

Herþey tam takým cillop :)
cam temizliði olayý uzun süreliðine çözülmüþ oldu.
Motorda hakikaten ii fýþkýrtýyomuþ :D
(Çift delikli fýskiyeyi herkeze tavsiye ederim, camýn her noktasýna ulaþabiliyo!)

MCC

kaça patladý bu iþ ?
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

dogan54

Cam suyu kabým yeni(eskisini delik diye deðiþtirmiþtim..)Düz yollarda sorun yok daðlara çýktým mý dolu kap en az yarýsýna kadar boþalýyor.Herhalde sarsýntýdan kapaktan atýyor diye düþünüyorum.Yeni aldýðýnýz cam suyu kabýnda su eksiliyor mu?
Eðer eksilmiyorsa benimkinde iþ yok diyeceðim o zaman ve deðiþtireceðim.
4x4 baska,
NiVA baska..

Yevgeni

Yeni modelle deðiþtirdiðim benimki de eksiltiyor zannetmiþtim. Sonra farkettim ki gerektiðinden fazla (zýrt pýrt) su fýþkýrtýp temizliyormuþum tozdan, çamurdan arýnmak için.

Seninki de öyle olmasýn? Yani farkýnda olmadan sürekli kullanýyor olmayasýn?

efe

Alıntı yapılan: dogan54 -  Eylül 24, 2007, 09:14:54
Cam suyu kabým yeni(eskisini delik diye deðiþtirmiþtim..)Düz yollarda sorun yok daðlara çýktým mý dolu kap en az yarýsýna kadar boþalýyor.Herhalde sarsýntýdan kapaktan atýyor diye düþünüyorum.Yeni aldýðýnýz cam suyu kabýnda su eksiliyor mu?
Eðer eksilmiyorsa benimkinde iþ yok diyeceðim o zaman ve deðiþtireceðim.
Depoyu kontrol etmedim ama kapaktan kaçýracaðýný sanmam.Depo kocaman zaten, kapaða kadar suyun ulaþabilmesi ve sýzmasý için aracýn takla atmasý gerekir kanýmca...
Belki motorun(su motoru) giriþ yaptýðý kýsýmda zamanla bir gevþeme oluþmuþ ve ordan sýzýntý yapýyor olabilir.Ama sorun nerde olursa olsun soðuk silikonla yalýtýlabilir!