Offroad07 kýþ sezonunu açýyor

Başlatan dora, Kasım 05, 2010, 12:16:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

07.11.2010 tarihinde yapacaðýmýz ses getirecek offroad07 kýþa merhaba faaliyetimiz þimdilik 6 araç ile pazara hazýr. Antalya ve çevresinden tüm katýlýmcýlarý bekliyoruz. 140 km lik parkurun büyük bir kýsmý toprak ve çamurdan oluþmakta olduðundan, zevkin tavan yapacaðýný tahmin ediyoruz. ;) Kazma ve kürekleri herkes hazýrlasýn.....
Niva 1041-firefly-Atlantis

persumer

Dostum heyecanla bekliyorum ;) Ýstersen ben listeyi bir yazayým seyir sýrasý ile;

1. Volkan - Niva
2. Mete - L200
3. Harun - Navara
4. Uður abim - Hilux
5. Ersan - Grand Vitara
6. Perçin - Vitara (Jigsaw) ;)
7. ......
8. ......
9. ......
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

dora

Dostum listeden ziyade faaliyetin heyecaný beni çooktan sardý..Muhteþem olacak!

dora

Son gibi görünürüyor ama white husky de bizimle olacak.Kýsa zamanda haber bekliyorum.

dora

White husky ile 7 araç olduk bakalým pazar neler getirecek....

dora

Gelenekselleþme yolunda gördüðüm karatufa - imecik rotasýnýn bu seferki geçiþini 7 araçla tamamladýk.Herzaman ki gibi adrenalin e tavan yaptýrdýk dereler aþtýk tepelere týrmandýk vs vs . anlatýlacak çok þey var sadece yaþadýklarýmýzý bir kaç foto ile paylaþabilirim;

Lastiklerinden dolayý çamurda hareket edemeyen ekip arkadaþýmýçýkarmak için baðýmsýz tüm çabalar sonuç vermedi daha sonra çekmek zorunda kaldýk

2200 lerde seyrettiðimiz rota bize doðanýn çok keyifli açýlarýný gösterdi

Her bulduðumuz çamura daldýk

Ekibimiz

Daha fazla görseller var onlarýda ekip arkadaþlarýmdan topladýktan sonra paylaþacaðým..

dora

Kar düþtüðü ilk zamanlarý kolluyoruz bu rotayý birdaha geçeceðiz çünki bölgenin coðrafyasý o zaman daha da zorlaþýyor.

MOUNTAINBIKER

dostum.
sonunda basardýn...off road gurubu kuralým dýye konusup duruyorduk.kýsmet buguneymýs.nýce basarýlar dýlerým.tekerýnýz duz bassýn.

persumer

HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

Uður ÝNAN

dora

Abi merak etme benimkide ayný çamurluda bir baþka duruyor hani....

Harun

kýþ sezonu açýlmýþ Antalya'da,çok da iyi olmuþ ;D

elinize saðlýk görseller için.

dora

Sizlerlede paylaþmak isteriz ileriki tarihlerde suzuki takýmýndan arkadaþlarý Antalya da misafir edeceðiz sizleride bekliyoruz.

impeesa

Orada olmak gerçekten güzel olurdu, inþallah bir dahaki sefere :)
"Nivan varsa yolun var!"

persumer

Mutlaka bekleriz, çamurdan çýkmak için bazen 7 araç yetmiyor ;) Þaka bir yana gerçekten eðlence yaþamak için paylaþmak gerek, lütfen bize katýlýn ;)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA