Nivasýz bir faaliyet

Başlatan dora, Şubat 07, 2010, 02:50:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NÝVACI

Ben tekrar bir þeyler eklemek istiyorum.
Ýzmir gurubunda markacýlýk yada yukarýda adý geçen ayrýmcýlýk gibi bir sýkýntýmýz yok.
Bu nedenle bir gurup arkadaþ oradan gurubumuzu tanýyýp ulaþýyor.
olaylarý görüyoruz ama polemiðin hoþ olmayacaðýna inanýp ortalýðý bulandýrmýyoruz.
Akuta baþladýðýmýz günlerde  çaðýrý yapmak isteyen Nejat'a cevap biz ilerde kendi arama kurtarma ekibimizi kuracaðýz.
Üyelerimizin daðýlmasýný istemiyoruz demiþler. Tabi doða seversiniz ya Doðaylada pazarlýðýnýz var. Siz elemanlarý yetiþtirince gönderecek afetleri.
Nerenle gülersen gül.
( bu arada gea gurubundan izmirli kutarmacý bir haným son toplantýmýzýn konuðuydu,
Haitide üçüncü gün sonrasýnda baþladýklarý arama kurtarmada 5 canlý çýkardýklarýný ve yaþananlarý anlattý).
7/9 KÝÞYLE  tanýþyýðýmýz AKUT hadiseside en saðlam vatandaþ olarak yanlýz benim
devamýmla sürüyor.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

MOUNTAINBIKER

;D
sizlere saygilar sunarim sabirli dostlarim.

hakanbusa

Bizde aþþaðý yukarý benzer olaylarý belgrat ta yaþadýk. Ýnsanlar tatminsiz ve aldýklarý araçlarla birbirlerine hava atýyorlar. Ama ne yazýk ki bizim gidebildiðimiz yerlere ulaþamýyorlar. Araçlarýný çekmekten, doðanýn güzelliðini göremiyorlar. Bu bizim motorsiklet camiasýnda da vardý.

MOUNTAINBIKER

bu araci yapanlarda mutevaziliklerinden odun vermemislerdir.bu nedenle reklam bile yapmaya gerek duymamislardi.ama ya digerleri....kapitalizmden nasibini almis ulkelerin reklam manyakligindan etkilenen insanciklarin hava atma gayretleri...
;D
aslinda CAMEL TROPHY cilginligindaki yerleri daha kolay ve rahat gecebilecek arac oldugunuda akildan cikarmamak gerek.
birde bunu dusunseler.....

MOUNTAINBIKER

BIZIM SITEMIZ YETER...

BURADAKI DOSTLUGUMUZ DA CABASII :D

hakanbusa

Sizlere tüm içtenliðimle katýlýyorum. Onlarýn takýlýp kaldýklarý yerden bizler güle oynaya çýkýyor, doðada daha fazla zaman geçiriyoruz.