1992 modelniva

Başlatan akademic, Ağustos 20, 2008, 04:04:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akademic

Arkadaþlar 1992 model 90000 km de nivam satýlýktýr.Model yükseltmek veya þehir ve arazide binebileceðim tek bir araca dönüþütrme  amacýndayým aracýmýn motor ve yürüyen aksaný kusursuzdur. Elektronik ateþleme yumuþak tip direksiyon Ön akslar yenilenmiþtir.komple iç izolasyon ve motor izolosyonu yapýlmýþtýr.Kaportada deðiþen parça yoktur ama keyfe keder boya isteyebilir.fiyatý 7500 ytl pazarlýk payý vardýr.

deliormanli

Bana biraz fiyat yüksek geldi. Bizim ustabalikci  arýyordu, ona söyleyeyim. Foto varmý??

Yevgeni

Off Road Oyunlarý'ndaki Ercova kampýndan var bir tane bende, aþaðýya ekledim..

seko

Alıntı yapılan: deliormanli -  Ağustos 21, 2008, 10:53:47
Bana biraz fiyat yüksek geldi. Bizim ustabalikci  arýyordu, ona söyleyeyim. Foto varmý??
--------------
Nivada model deðil temizlik fiyatý belirler.
ona göre deðerlendirme yapalým

Yevgeni

Gençler, bencileyin Deliormanlý'nýn sözünde kinaye yok.

Kendi bütçesini aþtýðý için "Bana biraz fiyat yüksek geldi" diyor.

Sonuç olarak onda da 2005 bir tane var. Onu satýp model düþürecek.
Yani satýþ ilaný üzerinden ortaya yorum yapmýyor.

Satýlýk bildiðin var mý diye sordu, ben de Ademi'nin araca yönlendirdim..

akademic

Saðolasýn Yavuz kardeþ resim eklemiþin.. Benim aracý biliyosunuz Nivada önemli olan motor ,, yürüyen aksam ve altýnýn düzgünlüðü o nedenle ben zaten tok satýcýyým elbetteki herkes kendi malýna istediði fiyatý biçer ... mal var 5 akçe mal var 10 akçe o nedenle ben satarkende fiyatýný belirkende aracýma güvendim ... hayýrlýsýysa  kime gidecekse güle güle kullansýn... bu güne kadar yaklaþýk 7 binek araba aldým sattým ama gönülden baðlandýðým tek araç niva oldu beni üzecek ama inþallah en kýsa zamanda yüksek modelli bir tane ile aranýuza dönüþ yaparým iþler düzelsindeee..

akademic

aracaýmý satmýþ bulunmaktayým .. yeni sahiplerine hayýrlý uðurlu olsun