Yeni 1.6 litre 87 bg niva

Başlatan av.mehmet, Temmuz 23, 2015, 11:05:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

av.mehmet

Belki hayal ama, bir rus otomobil sitesinde nivanýn bu yýlýn sonundan itibaren 1.6 litre 8 valf granta motoru ile üretilecegi yazýyor. (87 beygir, 140 tork)Lada rusya sitesindede bunu doðrulayabilecek bir haber var. Eger gerçekleþirse ülkemize 38000 civarý bir rakamla gelebilir, distribitörde getirir o zaman. Daha düþük yakýt tüketimi, daha güçlü motor, daha düþük vergi..

Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

Harun

muhammedcelik1983

av.mehmet

av.mehmet

cenker

yeni lada tr distribütörü, gaz oto nunda tr distribütörü olan mersa otomotiv olmus ;)
divers do it deeper

av.mehmet

Alıntı yapılan: cenker -  Temmuz 27, 2015, 12:29:10
yeni lada tr distribütörü, gaz oto nunda tr distribütörü olan mersa otomotiv olmus ;)
Bu umutlarý yeþerten bir haber oldu. Kaynakta siz olunca vardýr bir bildiðiniz. Peki daha fazla bilgi yokmu?

emre_ozk

Þu beygirleri 1 1artýrmayý býraksýnlar artýk 1.6 200 hp lik motorlar var,

Nivanýn hakký en az 100 hp gerçi bu sefer aðýr devirde aks  defransiyel þanzýman dayanmaz.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

av.mehmet

Ayna mahruti deðiþimiyle 83 bg, 129tork motor bile güzel iþ görüyor. 87bg 140 tork bence ihtiyacý karþýlar. Burada en önemlisi 1.6motorla sýfýrýn fiyatý makul bir seviyeye gelir, yýllýk mtv az ödenir, yakýttada bir miktar tasarruf olur. Yani dadýndan yenmez ;D

Yevgeni

Elleri degmisken 1500 cc dizel de yapsalardi tork mork sorun olmazdi..

av.mehmet

Reno-nissan ortaklýðý xraye verecekmiþ o motoru :-\

emre_ozk

Emre özkaradeniz
Ýzmit

av.mehmet

Yevgeni

Yukari dogru yuvarliyoruz Emrecim.
Bindortyuzaltmisbir demek zor, binbesyuz demek kolay..