TUVTURK-YENÝ DÖNEM FENNÝ MUAYENE

Başlatan yusuf, Şubat 21, 2008, 06:10:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun

Alıntı yapılan: Niva67 -  Haziran 24, 2015, 10:02:58
Teþekkürler sevgili Harun..

Sana da geçmiþ olsun..Hayýrdýr??? Tavuktan mý, mantardan mý zehirlendin?..

Saolun,
valla sebebi belirsiz daha doðrusu iyi temizlenmemiþ yeþillik þüphesi var sadece...

perdelisahne

Benim Apollo muayeneden sizin aracla ayný özellikte olmasýna raðmen geçemedi, arabam bakýmlý döþemeler falan deri artý olarak ama 85 model olmasýna raðmen arka kemer takma yerleri arkada olduðu için aðýr kusur saydýlar, yani 95 den öncede kemer sorun deðil iþini duydum keþke kemerleri çýkartýp atsaydým en azýndan yok derdi þimdi kemeri görüpte koltuk arkasýna takýldýðýný görünce olmaz dedi size yazýlan hafif kusurlarýn aynýsýný bana da yazdýlar ama ek olarak frenleri yeterli bulmadýlar birde gaz döþemesini 10 cm daha yukarýdan serecekmiþim. 10 cm yakýnmýþ. zaten adam gibi ustada yok. yeniyim tamam eyvallah da arka frenleri gösterdim ustaya tarzý böyle bu arabalarýn yokusa parketmeyeceksin diyor böyle tarz mý olur  ::) 16 hazirana kadar tamamlamazsam yandýk.  11 kasýmda aldým aracý iþ güç ilgilenemedim peder yýllarýn söförü tutturdu kendi arkadasýma götüreceðim anlar diye bende eski vosvoscuyum ne bilim iyi götür dedik aks keçesini bir tek yaptý saðolsun bayaðý yað kaçýrýyordu. velhasýl aralýkta biten muayenesini daha yeni sokunca böyle oldu. ben bu yanlara kemer giriþini nereden yaptýracaðým bir de gaz sýzdýrmazlýk raporunu nereden alacaðým istanbulda? bilenler bir yeþillendirirse sevinirim.
Apollo 687

bkerti

Muayenede çaktýk  ;D ;D ;D ;D
1 tane aðýr kusur çýktý ön sol tekerlek yataklama rulmaný çok fazla boþluk mevcut. Gittim sanayiye usta sýktý biraz. Birþeyler yaptý tamam dedi. Bakalým gerçekten tamam mý onu göreceðiz muayene tekrarýnda :)