Akdeniz Göller Yöresinden Merhabalar

Başlatan stil15, Haziran 05, 2014, 03:18:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

stil15

Merhabalar Niva Tayfasý!
Aranýza Burdur ilinden katýlýyorum. Biraz köy ayaklý olmam ve macera peþinde olmam neticesinde ufak yollu bi Niva sahibi olmak, olamasamda, ülkemizin deðiþik yerlerinde 1 çayýný içip merhaba diyebileceðim dostluk kurma ümidi ile üye oldum.
Biraz kendimi tanýtayým.
Adým Yusuf. Teknik öðretmenim atamam yok, özelde tekniker olarak çalýþýyorum, 1 oðlum ve 1 kýzým var ellerinizden öper. Hususi kullaným olarak SW aracýmýz var. Belki bilenler vardýr Fiat Stilo anlatýlmaz yaþanýr ;)
Bakalým bu gýcýrtýlý, takýr tukur, legovari :D bi dað keçisi sahibi olabilecek miyiz :)
Keyifli forumlar dilerim..
Zaman Çok Hýzlý Geçiyor, Deðerini Bilmek Lazým.

berkayonwheels

stilo eþþek hoþaftan ne anlar deyiminin türkiyede ayak bastýðý yerdir.. full+full nedir stiloda görebilirsiniz.. stilo ne kadar full + full ise niva da o þekil empty - empty dir.. ve en onemli konu ise  sonunda kavuþtum diye bir blog açýp 1 ay sonra üzülerek te olsa ayrýlýyorum  dememeniz ümidi ile  hoþgeldiniz...
...and to hear the lamentation of their women

Yevgeni

Hoþgeldin Yusuf öðretmen.
Memleketi dolaþacaksan Niva seni üzmesin? Stilo da gayet rahat turlar.
Nivalý, Stilolu, trenli artýk nasýl gelirsen, yolun düþtüðünde çayýn hazýr..

stil15

Alıntı yapılan: berkayonwheels -  Haziran 05, 2014, 03:28:44
stilo eþþek hoþaftan ne anlar deyiminin türkiyede ayak bastýðý yerdir.. full+full nedir stiloda görebilirsiniz.. stilo ne kadar full + full ise niva da o þekil empty - empty dir.. ve en onemli konu ise  sonunda kavuþtum diye bir blog açýp 1 ay sonra üzülerek te olsa ayrýlýyorum  dememeniz ümidi ile  hoþgeldiniz...
Teþekkürler hoþbuldum, üzülerek ayrýlmanýn muhakkak gerekçesi vardýr. Keyfi satýyorsan arkana bakmazsýn. Benim 2.Stilom ilkini araþtýrarak, 2.ciyi binerek ve bilerek aldým. Nasip olursa baþlangýç olarak bi Niva alýp tabiri caizse eþek gibi binmek :D Stilo ile de þ.arasý uzun yolculuklarda güvenli bi þekilde seyahat etmek.

stil15

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Haziran 05, 2014, 03:59:17
Hoþgeldin Yusuf öðretmen.
Memleketi dolaþacaksan Niva seni üzmesin? Stilo da gayet rahat turlar.
Nivalý, Stilolu, trenli artýk nasýl gelirsen, yolun düþtüðünde çayýn hazýr..
Saðolasýn Nivayý zaten donaným ve konfor olarak hiç düþünmedim. Onlar yeterince Stiloda fazlasýyla var. Yeri gelecek altýna girilecek tarlada çamura batacak, orasýný burasýný söküp takacaðým teknoloji fakiri ucuz yollu bi keçiye ihtiyacým olduðunu hissetttim. :)
Çay için çok teþekkürler. Ýsimleriniz ve memleketlerinizi bilmiyorum inþallah zamanla öðreniriz.

Yevgeni

Alıntı yapılan: stil15 -  Haziran 05, 2014, 04:57:01
Yeri gelecek altýna girilecek tarlada çamura batacak, orasýný burasýný söküp takacaðým teknoloji fakiri ucuz yollu bi keçiye ihtiyacým olduðunu hissetttim. :)

Sen ne yaptýðýný biliyorsun anlaþýlan, sorun yok o vakit.
Berkay ve ben (Yavuz) Ýstanbul cihetteyiz, yolun düþerse gel elbet..

vehbi

"free as a bird"

muhammedcelik1983

Hocam hoþgeldiniz..Eliniz anahtar tutuyorsa alet edevatýnýz varsa uðraþmayý seviyorsanýz niva aradýðýnýz araç,burda niva konusunda deneyimli abilerimiz ve deneyimli ustalarýmýz mevcut ve saðolsunlar her konuda destek oluyorlar bence baþta bahsettiðim konularda hevesli ve yatkýn olmayan arkadaþlara göre deðil bu araçlar çünkü her usta anlamýyor nivadan ve ufak büyük arýza açmaya yatkin araçlar ben memnunum ins sizde en kisa surede bir niva sahibi olursunuz. :)..

Harun

Alıntı yapılan: stil15 -  Haziran 05, 2014, 03:18:21
Merhabalar Niva Tayfasý!
Aranýza Burdur ilinden katýlýyorum. Biraz köy ayaklý olmam ve macera peþinde olmam neticesinde ufak yollu bi Niva sahibi olmak, olamasamda, ülkemizin deðiþik yerlerinde 1 çayýný içip merhaba diyebileceðim dostluk kurma ümidi ile üye oldum.
Biraz kendimi tanýtayým.
Adým Yusuf. Teknik öðretmenim atamam yok, özelde tekniker olarak çalýþýyorum, 1 oðlum ve 1 kýzým var ellerinizden öper. Hususi kullaným olarak SW aracýmýz var. Belki bilenler vardýr Fiat Stilo anlatýlmaz yaþanýr ;)
Bakalým bu gýcýrtýlý, takýr tukur, legovari :D bi dað keçisi sahibi olabilecek miyiz :)
Keyifli forumlar dilerim..

Yusuf hocam hoþgeldiniz.
gönlüne göre bir Niva bulman dileðiyle Ýstanbul'dan selamlar.

stil15

Çok teþekkürler arkadaþlar abiler. Cumleten hayýrlý Cumalar.

NÝVACI

Bu abinde
Hayattan emekli niva kullanýcýsý.
Ýzmir'in havasý suyu baðýmlýlýk yapar.
Ýnanmazsan gelde dene.
Herkesin gönlünce olmasý dileklerimle
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

stil15

Çok teþekkür ederim Nivacý abi, Ýzmir'in daðlarýna çok selamlar..