MAYIS'TA KARTEPE GEZÝSÝ!

Başlatan Yevgeni, Nisan 08, 2007, 10:45:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ophtha

anlaþýldý yusuf abi bekliyoruz...   haldun abide cumadan geliyo  ekip tamamdýr. Dogan 54 den haber yok mu?  Buralarda yagmur yagacak gibi  dagda kesin yagmýþtýr þu anda  ...  Çamur  mutlak olacak... 

dogan54

Cumartesi sabahı saat 08:00 de sapanca'dayım.Telefon ile haberleşiriz.
4x4 baska,
NiVA baska..

Yevgeni

Vaziyete göre, Cumartesi gecesi arazide mi kalýyoruz, yoksa Sapanca'ya kesin iniyor muyuz gece için?

yusuf

ben Yuvacýk barajýna kadar daðdan inmem . Hele yoðun bir yaðýþ olursa. Barajýn öte yanýnda bir alabalýk restoraný var. Ona da yakýn zula bir kamp alaný. balýklarý ve salatalarý yaptýrýp alnýmýza çekiliriz. Balýklar "mundar" olmasýn diye.

ophtha

arkadaþlar cumartesi kesin aþagý göl evine ineriz. Ayla sizi agýrlayacak ve yemeklerinden yedirecekmiþ ona göre...  zaten dagdan inip eve dönmemiz 45 dakkayý bulmaz. Þu an yagýþ yok gibi  kartepe ile yuvacýk barajý arasýndaki güzergah normal arabalarýn gidecegi þekilde. Ýsterseniz yukarý yaylalara bu alanda çýkarýz isterseniz çýkmayýz. Bu nedenle o anki durumumuza göre karar veririz. bu arada çok yagýþ bile olsa kolay rotalarýmýzda var sorun olmaz.  Dagda kamp kesinlikle yapmayýz bu nedenle erzak getirmenize gerek yok.  Tüm  rotamýz kaz daglarýndaký 10 saatlýk maceramýzdan kýsa olacaktýr kesinlikle...

ophtha

dogan 54 telefonunu bekleyecegiz ...

Yevgeni

Yanýma mat alsam mý almasam mý diye karar vermeye çalýþýyordum. O yüzden sordum. Mat almýyorum..

yusuf

Sen matýný al Yavuz. Biz ancak Cuma akþam Sevgili Ayla'ýn leziz yemeklerini yeriz. Ama sonrasýný daðda geçireceðiz. Bu ciddi bir expedisyon olsun isterim gitmiþken.  Hayatýmýz zaten duvarlar arasýnda geçiyor.
ben aþaðý inmem!!!!

make up your mind yavuz

Yevgeni

Bi keklik edip matý almadým. Öðlen ya da akþam sana gelmeden önce Beþiktaþ'ta Adrenalin'e uðrar, alýrým bir tane. Lakin gelirken sadece fotoðraf makinesi getirebiliyorum. Handycam'i getirmesi gereken kek unutmuþ (akþam ona hatýrlattýðým halde). Sadece foto çekebileceðim..

leondede

herkese selam..kazdaglarý gezinize katýlamadým ama bu gezinizde olmak istiyorum...Erkan Bey cep telini yazmýþ ancak ulaþamadým...Kozyatagýn dan gelecegim...c.tesi sabah erken saat de sapanca da olabilirim...bana telefon ile bilgi verirseniz sevinirim...( sabah saat kacta? nerde buluþulacak ? )

kadroya yeni birine evet derseniz görüþmek dileðiyle

ISIK ASLANDEDE
0 533 583 93 89
NÝVA - 96

dogan54

4x4 baska,
NiVA baska..

Tolga

gidin gelin hayýrlýsýyla, resimleri bekliyoruz, biraz mangalda olsun bu sefer :)
Tolga

Yevgeni

Eðlenceliydi çok. Sezonu da kapatmýþ olduk.

Doðan54, Leondede ve sabit Sapanca kadrosunu tanýdýðýmýza memnun olduk. Detaylarý sitede yayýnlayacaðýz kýsa zaman içinde. Güzel bir gezi ve kamptý. Tabak gibi gökyüzünün altýnda kamp ateþiyle keyiflendik. Orman çok güzeldi, parkur týrmanýþta nefisti, kekik kokulu yaylalarýn üzerine söz söylemek bile kifayetsiz olacak. Ophtha ve eþi ilk gecenin ev sahipleriydi, Cumartesi gecesi ise ormandaki bilimum kurbaða, börtü, böcek, çoban köpekleri, çok beklediðimiz halde gelmeyen ayý oldu.

Dinlendik, keyif aldýk..

Tolga

Tolga

Yevgeni

Çamur bitti, etraf artýk toz toprak. Geziler olabilir elbet lakin off road (çamurda oynaþmak anlamýnda) sonbahara kadar pek olmaz..