13-14-15 kazým Düzce,Akçakoca,Alaplý,Bolu tüneli dörtgeni

Başlatan farmacc, Kasım 12, 2010, 06:23:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

farmacc

Az önce aldýðýmýz bir kararla gece bu bölgeye doðru yola çýkacaðýz,Ankara dan onur ve ben.Daha önce yapýlmýþ bir gezi kaydý bulamadým buraya ,gidip bir rota çýkarmaya çalýþacaðým.Güzel bir gezi olursa rotalarý paylaþýrým.

colins

Hayýrlý Yolculuklar.Bu arada rotalarý iyi kayýt yapýnda kýþ ortasýnda bi gidelim o tarafa

seyhan

Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

farmacc

Düzce'de biraz yayýp çok yol yapmadýk ama girdiðimiz yollardan bazýlarý googlearth de izleri görünmeyen derin orman içleriydi. Yolun bittiði birkaç yerde de devam ettik sonuçta arabanýn boyasý biraz zýmpara gördü iyi oldu.Dere geçiþine çok rastlamasak da yaðmurda  gerçekten keyif verecek zorlu rotalar çýkar bu bölgeden,karda zaten geçemeyiz.Ben yapabildiðim kadarýyla bir rota çizmeyi düþünüyorum bunu Yusuf abiyi yormadan yapmak niyetlisiyim.Ekte Düzce ve önceki Abant rotalarýmýz var, birkaç resmide yakýn zamanda koyarým.

impeesa

Efteni Gölü, Samandere ve Güzeldere þelalelerine uðrayýn derim. Aðlayan kayadan Taþkesti tarafýna gidip Abattan çýkabilirsiniz. Keþke katýlabilseydim :(
"Nivan varsa yolun var!"

farmacc

O taraflara daha önce gitmiþtik,þimdi gittiðimiz yer Düzce-Alaplý arasý daðlar,en azýndan hedef öyleydi  :)

farmacc

photobucket la yýldýzým barýþýnca bir iki tane daha koyarým ..