LADA DÝSTRÝBUTOR MEVZU

Başlatan emre_ozk, Ekim 02, 2011, 01:04:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cenker

yeni lada tr distribütörü, gaz oto nunda tr distribütörü olan mersa otomotiv olmus Wink
divers do it deeper

av.mehmet

Alıntı yapılan: cenker -  Temmuz 27, 2015, 12:29:46
yeni lada tr distribütörü, gaz oto nunda tr distribütörü olan mersa otomotiv olmus Wink
Cenker bey umutlarý tazeledin :) peki daha detaylý bilgi yokmu?
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

Harun

Ayný zamanda citroen de satýyor galiba bu mersa,
hayýrlýsý olur umarým...

av.mehmet

Diðer iki grupta yapabilirdi ama o ara dolar 2.10 dan 2,65e çýktý malesef..

Harun

Hafta sonu Mersa Otomotiv'in yeni Lada Distribütörü olarak haberini okudum gazetelerden birinde,
ilk etapta Granta,Kalina ve NÝVA Urban gelecek demiþ yetkili,
2016 da ise Vesta ve X.Ray modelleri de gelecekmiþ.
Hayýrlýsý olsun diyelim...

av.mehmet

av.mehmet

Harun

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Ağustos 10, 2015, 09:59:02
Bu defa olsun artýk  :-\

Sanýrým tamam bu kez,zaten Rusya ile diyaloðu olan bir firma...
Bakalým fiyatlar nasýl olacak,
Niva Urban'ý görmeye giderik bayilere...

av.mehmet

Valla urbaný alabilmeyi çok isterim  :-\

Niva67

Ne menem bir aþktýr ki bu NIVA aþký, gözümüz ondan baþkasýný görmüyor!..  >:(

Platonik aþk bu olsa gerek!..  ;D

Allah, tüm NIVA hastalarýna, hayallerindeki modeli nasip etsin!..  :)

Þahsen ben, 1990   1600 karbüratörlü ile mutluyum.. Yeni modeller beni hiç ilgilendirmiyor..

Yeni modelleri alacak arkadaþlara þimdiden hayýrlý-uðurlu olsun!..   ;)

Yevgeni

Harem'den Sirkeci'ye gecmek uzere beklerken yan siralardan birine bir Niva yanasti.
"Bu sicakta Niva ile hayat ne kadar zor olurdu dusunsene!" dedi kayinvalde sag koltuktan.
"Hee!" dedim sadece "Sicaktan erisem de mutluydum la ben bu haytanin icinde!" derken icimden.

av.mehmet

Nivayý seviyoruz en önemlisi bu iþte. Arazi kabiliyeti þu bu hep teferruat, asýl olan bu makineyi sevmemiz

atinco

Belki de bu sevginin ve hatta sevme biçiminin nedenlerini tespit etmek için bir çalýþma yapmalýyým. uluslararasý olsa hem de...

aydinaydogan

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Ağustos 10, 2015, 11:39:43
Harem'den Sirkeci'ye gecmek uzere beklerken yan siralardan birine bir Niva yanasti.
"Bu sicakta Niva ile hayat ne kadar zor olurdu dusunsene!" dedi kayinvalde sag koltuktan.
"Hee!" dedim sadece "Sicaktan erisem de mutluydum la ben bu haytanin icinde!" derken icimden.

Yavuz abi :) ben 40 derece agustos basi Antalya'ya tatile gittim niva ile. 2.400 km yaptim inan son km de bile yeni oturmus gibi keyifliydim. Cok pis kapmisim virusu. Bu arada sizleride unutmadim bi kac foto paylasacagim yeni acacagim konuda. Vakit bulup atayim fotolarida.

atinco

Az önce Ýzmir Sever Oto'dan Ýsmail Bey ile görüþtüm. Nisan ayý için orijinal lastik yedek parça ve sýfýr km. otomobillerin giriþ yapacaðýný, dün itibarýyla bürokratik engellerin imzalanan anlaþmayla ortadan kaldýrýldýðýný söyledi.