KEREMALÝ YAYLASI

Başlatan yusuf, Ağustos 19, 2008, 08:39:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yusuf

YENÝ BÝR TUR ABÝLER. 30 - 31 AÐUSTOS

Sakarya Akyazý'ya 17 km ve 30-35 dakika uzaklýkta olan Keremali Yaylasý'nda yerleþim olup yayla evleri mevcuttur. Deðiþik yüksekliklerde birbirine yakýn dört yayladan oluþmaktadýr. Bölgedeki diðer yaylalar Soðucak Yaylasý, Kýrca Yaylasý, Katýrözü Yaylasý , Kirpiyan Yaylasý, Sultanpýnar Yaylasý, Acelle Yaylasý, Yanýk Yaylasý, Sulucaova Yaylasý , Yörükyeri Yaylasý,Çiçekli Yaylasý, Akar Yaylasý, Haydarlar-Kuloðlu Yaylasý, Davlumbaz Yaylasý, Turnalý Yaylasý, Çiðdem Yaylasý, Dikmen Yaylasý, Karagöl Yaylasý , Hamzapýnar Yaylasý, Belengerme Yaylasý, Ýnönü Yaylasý, Güzlek Yaylalarýdýr.

HEMDE ÝZMÝT EKÝBÝMÝZLE BULUÞURUZ !

ustabalikci

Sayýn Yusuf abicim. 30/31 Aðustos yazmýþsýnýz. Gece orada konaklama olacak mý, Olacaksa geceleri çok soðuk olur haberiniz olsun. Kuru kuruya çadýrda yatamazsýnýz. Malum göl 1200 Metre yüksekliktedir. En son gittiðimde gece 9,5 C dereceye kadar ölçtüm. Eðer gelecek bayanlar var ise, yayla evlerinde kalmalarý daha iyi olur. Orada Hacer teyzemiz var, memnuniyetle kabul eder misafir.
   Ortamý gerçekten çok güzel bir yerimizdir. Bana, gittiðinizde hak vereceksiniz. Bu arada balýklarda benden :) Fotoðrafta gördüðünüz evde de kalabilirsiniz. Ben ayarlarým o evi olmasa. Ama sadece erkekler gelecekse eve gerek kalmaz. Siz bilirsiniz yine. Oraya gide gele herkesi tanýmaya baþladým :) Daha fazla fotoðraf görmek isterseniz BURAYA bakabilirsiniz. Ben UB ekibimle sizleri bekliyor olacam. Birde önemli bir konu, orada GSM hatlarý çekmemektedir. Bunu dikkate alýrsanýz sevinirim. Bunu neden dedim, Ýzmitden yada baþka bir yerden katýlým olursa , orada arama / aranma  olmayacaktýr. Köyde buluþup çýkýlmasý icap edecektir. Bana ulaþmak için ise devamlý aramanýz gerekecektir. Çünki havanýn durumuna göre bazen çekmekte telefonlar. Sabýrsýzlýkla sizleri bekliyor olacaðým....
   Reklamý sevmem ama, aþaðýya da bu resmi ekleyim dedim :)

Buda 1700 Metre Zirveden görünüm

babacandar

Yusuf Abem
Ýlk cevap benden olsun da diðerleri benim gibi olmasýn 27 Aðustos senelik izine çýkýyorum .. ilk defa Yusuf Abem ben olamayacaðým demek hakikaten bana garip geldi içim buruldu inan ama dönüþte bunun acýsýný saðlam çýkarýrýz diye avunuyorum..
Bu arada Abem dün arabanýn sol arka aksýný kýrdým bir yokuþta kalkýþ esnasýnda kýrmýzý ýþýkta bekliyorum yeþil yandý kalkarken bir çat sesi.. araba çalýþýyor hareket yok.. dedim debriyaj baskýyý kýrdýk veya çatalý.. mesele arka aks kýrýðý çýktý..

Yevgeni

Mustafa abi geçmiþ olsun. Ýlk kez bir Niva aksýnýn kýrýldýðýný haber almýþ oldum.
Acans iþleri belirsiz, gelmem garanti deðil, ama denk düþerse gelirim dedemin yaþarken dolandýðý Keremali'ye, Dikmen'e..

emre_ozk

Alıntı yapılan: babacandar -  Ağustos 19, 2008, 09:32:28
Yusuf Abem
Ýlk cevap benden olsun da diðerleri benim gibi olmasýn 27 Aðustos senelik izine çýkýyorum .. ilk defa Yusuf Abem ben olamayacaðým demek hakikaten bana garip geldi içim buruldu inan ama dönüþte bunun acýsýný saðlam çýkarýrýz diye avunuyorum..
Bu arada Abem dün arabanýn sol arka aksýný kýrdým bir yokuþta kalkýþ esnasýnda kýrmýzý ýþýkta bekliyorum yeþil yandý kalkarken bir çat sesi.. araba çalýþýyor hareket yok.. dedim debriyaj baskýyý kýrdýk veya çatalý.. mesele arka aks kýrýðý çýktý..

geçmiþ olsun.. bizde arazide kýrmýþtýk ayný arka sol aks ama yolumuza devam edebilmiþtik.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

reis28

þöyle güzel bir yayla gezisine ihtiyac var yandýk istanbulda bakalým kýsmet olursa benide ekleyin listeye
DURSUN USTA 05364629668

taiga

Babacandar hocam,

Geçmiþ olsun... Bu arada iyi tatiller sana...

Harun

geçmiþ olsun abi...iyi tatiller

organizasyona ben de katýlmak sizlerle tanýþmak isterim (malum tarihlerde bir maraz çýkmazsa) lakin benim nivam yok henüz :'(

yancý olarak vaya copilot olarak kabul edecek çýkarsa katýlabilirim (16 aylýk komandoluktan kelli arazi tecrübemiz vardýr tabanvay olarak) ;D

bu arada düz yolda aks kýrýlmasý nasýl mümkün,sürekli 4 çeker olmanýn bunda bir vebali var mýdýr?(cehaletimi mazur görün)

babacandar

Arkadaþlar saðolun..
Bana söylenen o gidip bakýcam bugün parçaya nerden nasýl kýrýlmýþ neyin nesiymiþ önceden sakatý vardý da ordan mý zorladý..
Haber ederim..

Saygýlar

Fatih Yazýcý

eðer iþlerimi yoluna koyabilirsem bende katýlmak isterim. önümüzdeki hafta içi dahada netleþir...
www.izmitoffroad.com /jeep grand cherokee 5.9

deliormanli

Kesin olmamakla beraber gelme niyetim var. Ama gelirsemde Gürol ile cuma akþamýndan gider sizleri orada beklerim.

yusuf

babacandar

sana iyi tatiller. Ama tüm gps kayýtlarýný isterim.

Cano abi

karýma, sana farkýnda olmadan tuturduðum orucu anlatttým. Senden olduðu için içi cýz etti.

Süper  et çeþitlerinden alýp bana verecek senin için.

Artýk Keremali!ye gelmemek içi bahanen kalmadý.

CANO

merhaba yusuf abi haftaya babacandar tatilde,eðer iþim olmazsa ve beni alýrsanýz seve seve keremali yaylasýna gelirim.

yusuf

yusuf

ben dahil, beraber gideceðimiz herkesin iþi çýktý ilk kez.

Bizim taraf gelemiyor maalesef