ACARLAR LONGOZU 27-28 Mart 2010

Başlatan yusuf, Şubat 26, 2010, 02:07:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yusuf

Acarlar Gölü Subasar (Longoz) Ormaný Adapazarý ilinin sýnýrlarý içinde; Sakarya Nehri'nin Karadeniz'e döküldüðü yerin yaklaþýk 6 km batýsýnda yer alýyor. Doðusu Karasu, batýsý ise Kaynarca ilçelerinin sýnýrlarý içinde kalan Acarlar, 23 kilometrekarelik büyüklüðüyle Türkiye'nin tek parça halindeki en büyük subasar ormaný. Güneybatýdan Kaynarca (Yýrtmaç) Deresi, güneyden Kancalar (Terzioðlu) Deresi ile bunlara baðlanan küçük kollardan beslenen longozun su seviyesi yaðýþa ve mevsim þartlarýna göre yýl içinde 1 ile 5 metre arasýnda deðiþiyor. Longozun fazla sularýysa doðudan Okçudere kanalýyla Sakarya Nehri'nin aðýz kesimine boþalýyor.

farmacc

Alıntı yapılan: yusuf -  Mart 01, 2010, 10:51:21
5-6-7 mart ya da 19 - 20 21 mart olabilir benim için.

5-6-7 güzel duruyor :)

Yevgeni

6 Mart Cumartesi sabahtan ön diff Torsen olayýna girecem.
Bu durumda ben gelemem, Kaner gelebilir mi bilmem..

yusuf

niyetim Acarlar ile Yenice gezileri arasýna bir iðneada  sýkýþtýrmak.

Onun için bu hafta sonu, genele uyarsa Acarlar yapalým derim.

Yevgeni ön torseni bir hafta ertele ne olur ki ?

Yevgeni

Ertelemesem daha iyi. Maaþý aldým, cukkanýn sahibi çýkmadan Torsen'i çözeyim diyorum.
Siz gazlayýn, nasýl olsa foto muhabiri sayýsý arttý..

Tolga

Tolga

babacandar

Yusuf Abem,
Benim de bu hafta sonu 6-7 martta seminerim var .. Polat Plaza dan o taraflara anca bakar bakar ah çekerim...

ERCO

abiler bu taraflara bi hareket cýkarmasý yapalým ortak bir yerlerde hepimiz bulýþalým izmir bursa istanbul cnakkale aydýn afyon dan arkadalþarda katýlsýn þimdilerden bir calýþma ya baþlasak
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

akademic

Haldun abi daha iyi bilir ama bursa- uludaðda Erikli tarafýndaki göllere bir gezi yapabiliriz...

yusuf

Bu geziyi sakaryadaki yarýþlarýn olduðu tarihe erteledik. Ýkisi bir arada çýksýn diye.

Tolga

Aahhh, 27 mart hanýmýn doðum günü, derimi yüzer davul yapar, üzerinede Nivatr.com çýkartmasý yapýþtýrýr... Kaçtý Acarlar longozu.
Tolga

Harun

bymuammer

Alıntı yapılan: Tolga -  Mart 07, 2010, 10:59:50
Aahhh, 27 mart hanýmýn doðum günü, derimi yüzer davul yapar, üzerinede Nivatr.com çýkartmasý yapýþtýrýr... Kaçtý Acarlar longozu.
tolga abi sen bu geziye gidersen hayatýnýn hatasýný yaparsýn :) :D

Yevgeni

Suyun içinde doðum günü pastasý yapardýk nefis..

Yevgeni

Bizim Ali Görgü'den arakladýðým görsellerle longoz (arada da Ali). Yusuf Abi, 2 araba Belgrad'a girdiðimiz (benim OK144'leri ilk taktýðým zaman, Sami falan da vardý), senin aküyü yediðin, benimkiyle takas ettiðin gezide vardý Ali. Sonrasýnda zehiri aldý, iki teker dolanmaya baþladý zaten).

Adam nasýl olsa iki teker, sürekli hareket halinde. Takip etmek için: http://tormator.blogspot.com/

Ýþte Ali'nin kareleri..