Çamurluk dodiði?

Başlatan efe, Mayıs 19, 2007, 04:46:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERCO

;D ;D ;D ama sizin arac hep resimlerde temiz gorunuyor hocam
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

MCC

onu bunu bilmem, keçiyi ademi kadar amacýna uygun kullanan görmedim daha ben, acýmak ta yok hiç, traktör çýkar sýrf dediler mi inadýna vuruyor o yola, odunlarý da kucak kucak atýyor arka koltuða bu arada, acýmak yok hiç.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

Yevgeni

Alıntı yapılan: ERCO -  Ağustos 23, 2007, 12:31:12
;D ;D ;D ama sizin arac hep resimlerde temiz gorunuyor hocam

Hehehe, rüzgar temizliyor tozu topraðý yazýn. Kýþýn çamuru temizlemek için mecburen yýkýyorum..

ERCO

valahi yaw ademi ne deli kulanýyor o nivayý biz ama incilmesi aman cizilmesin nasýl olacak bu anlamadým giti
www.guvenlada.com

Yevgeni

Ýncinmesin, çizilmesin diye kullanýrsan tam kapasitesini görmen zor. Dal bir ormana, gör bak neler yapýyor senin keçi..

ERCO

he vallahi durbakalým seneye yaza ikileyecem arabalarý nivayý sadece dagya bayýra vuracam o zaman tabi kýyabilrsem
www.guvenlada.com

reis

gençler burda 4 günde bi yaðýyoya amaaaa tam yaðýyo yýkasan  bitürlü yýkamasan baþka
LANET OLSUN ÝÇÝMDEKÝ BU NÝVA SEVGÝSÝNE

@rhan

Alıntı yapılan: ardaticaret -  Ocak 16, 2012, 10:58:43
nivanin orjinal camurluk dodikleri takýmý 50tldir.bilginize...
dostum resimlerini ekliyebilirmisin yazýyosun ama resim eklemiyorsun. yazdýklara resim eklersen güzel olur :)

@rhan

@rhan

orhantanriverdi28@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz resimleri birde cam üstü güneþliðide yollayabilirsiniz 1 ay sonra gelecekmiþ ama bakmakta fayda var

@rhan

Alıntı yapılan: ardaticaret -  Ocak 17, 2012, 09:26:08
merhabalar öncelik ovguleriniz icin teþekkur ederim. davlumbaz aracýnýz icin cok faydalý bir parça ozellikle arazi araclarýnda... resim yuklemeye calýsýyorum ama basaramadým sanirim bir problem var yada ben yapamadim size mail yolu ýle parcanýn resmini gondereceðim. ýyý gunler ...
banada yollayabilirmisiniz?size zahmet oluyor

ziyacanbayar

Merhabalar cam üstü güneþliði bende çok merak ettim, acaba görebileceðimiz bir internet adresi var mý ?

NivaTANK

Konu olan Çamurluk dodiðinin resmi varmý acaba?
Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK