2 soru ??

Başlatan sariyer_avci, Eylül 13, 2008, 06:03:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sariyer_avci

1. ekranda tam ortada ufak bi kirmizi isik var ..(1700) kontakta yaniyor.. isaretlerin (benzi , kilit vs.. ) .. bu kirmizi isik nedir...
2. sinyalleri actigim da tik tak yaptiginda arabadaki tum isiklandirmalarda kisma oluyor devamli degil ama .. tik tak yaptikca .. isiklandirmalar da o ritimle artip azaliyor .. sorun nerede ? tesekkurler

Tolga

kýrmýzý ýþýk þarj iþareti yada el freni.

sinyaller yandýðýnda tüm ýþýklar zayýflýyorsa, þarj dinamosunda arýza olabilir ve sorduðun kýrmýzý ýþýkta (tam yanmasý gerekmiyor) ufak ufak zayýfda olsa yanýyorsa (aydýnlýkta tam belli olmayabilir)þarj etmiyor olabilir.
Tolga

bymuammer

abi benimde merat ettiðim. direksiyonun saðýnda 2 tane biraz büyükçe lamba var. soldaki sürekli yanýyor saðdaki hiç yanmýyor. bunlar nedir acaba.

Yevgeni

Biri kýrmýzý diðeri sarý mý?

Tolga

amanýn, hocam kýrmýzý ise fren hidroliðin bitik !!!
Tolga

bymuammer

sarý olaný yanýyor sürekli diðeri ne renk hiç bilmiyorum zaten :)

Yevgeni

Sarý olan orta diff kilidi. Kilitlendiðinde yanar.
Ya bozuktur, ya da sürekli orta diff kilitli gidiyorsun..

bymuammer

abi muhtemelen bozuktur. çünkü ileri doðru duruyor yani ön göðüse doðru. sürekli sizin söylediðiniz gibi pasif durumda yani.

Yevgeni

Aynen dediðin gibi, bozuktur o zaman..

dora

sarýyer_avcý kardeþ ne yaptýn arkadaþlsrýn dediklerini yaptýnmý durum nedir eðer çözemezsen kullanma kýlavuzundan sana sayfa fotosu göndereceðim bana bilgi ver.
Niva 1041-firefly-Atlantis

sariyer_avci

arkadasým kusura bakma uzun zamandýr nete gýremýyordum . gorememiþim .. evet sýnyaller hala ayný ustelýk yený bi aku aldým..

niva07

flaþör devresi bozuk olabilir mi veya lambasý patlak sinyal varsa bence ondan da olabilir. volkan bu arada sözü açýlmýþken senin sinyal de hýzlý hýzlý yanýp sönüyor bence olmasý gereken hýzda yanýp sönmüyor..