90 model niva restorasyon

Başlatan 4soulkeeper, Ağustos 30, 2015, 06:59:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4soulkeeper

öncelikle merhaba. Geçen hafta 90 model bir niva aldým. Aracýn muayenesi Aralýk Ayýnda bitecek. Aralýk ayýna kadar Aracýn eksiklerini kendimce tamamlamak istiyorum ve siz deðerli ustalara bir kaç sorum olacak. Araçta pek çok arkadaþýn þikayet ettiði direksiyon boþluðu sýkýntýsý var ama öyle böyle deðil direksiyon simidini saat olarak ele alýrsak 2 saat saða 2 saat sola oynayabiliyor. Rotcu bir arkadaþýma gittim yapabileceði bir þey olmadýðý söyledi. Motor ustasýna göster dedi. Kartal'da ikamet ettiðim için sanayide bir kaç kiþiye sordum kimse nivadan anlayan usta tanýmadýðýný söyledi. Forumda okuduðuma göre TOFAÞ Ustalarý bu direksiyon iþinden anýlýyorlarmýþ nivanýn doðru mudur? Ikinci olarak ise sanayide gezerken bir motor ustasý motorda üfleme Olduðunu söyledi uzaktan bakarak. Aracý aldýðým vakit Yaðý bir hayli eksikti zaten ama emin olamadým. Bu konuda ne yapabilirim? Duman vs atmýyor araç. Ortalama ne kadar masraf yapsam araç sýkýntýsýz bir duruma gelir. Motor açýlýp sorunun ne olduðuna bakmadan böyle bir þey Söylemek oldukça zor biliyorum fakat araç þuan Yürür durumda benim için bir sýkýntý yok motor hususunda dört beþ ay gibi uzun bir süre içinde yaptýracaðým bir sýkýntýsý varsa. Son olarakta istanbul Anadolu Yakasýnda bir usta önerisi istiyorum. Kaner otoyu aracý almadan önce de duymuþtum. Teþekkürler herkese þimdiden.

Yevgeni

4soulkeeper

Yevgeni

Kartal sanayi degil de disinda bir usta var. Ona gosterebilirsiniz.
Iletisim bilgilerini alip paslarim size.

4soulkeeper

Mustafa'yý diyor iseniz zahmet etmeyin. Uzun süredir tanýþýrýz kendisiyle ona sormuþtum aracý alýrken alma dedi bana anlamýyormuþ kendiside pek.

4soulkeeper

Aracý alýrken derken bu araç için deðil genel olarak niva alma dedi bana.

Yevgeni

Mustafa bey degil, tanimiyorum kendisini.

Yevgeni

Yeri gelmisken Niva'yi hangi amacla kullanacaksiniz?

4soulkeeper

bekliyorun iletiþim bilgilerini o zaman zahmet oldu size. Ben aracý 2. Araç olarak aldýrdým eve. Kýsa mesafe hafta sonu oraya buraya giderken kullanýrým günlük olarak ama asýl amacým senede en az 2 defa Arkadaþlarýmla tura çýkmak. Karadenizliyim zaten Aracýn arazilerinin çalýþmasý çok önemli benim için.

Yevgeni

Bana ulasir ulasmaz paslayacagim iletisim bilgilerini..

4soulkeeper

Yevgeni

Ustanýn adý Halil.
Numarasý 0532 644 10 33

4soulkeeper

Çok teþekkür ederim. Çok yardýmcý oldunuz.