BURHAN AMCA'MIZI KAYBETTÝK

Başlatan Harun, Nisan 20, 2015, 10:29:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun

Herkese selam arkadaþlar,
Maalesef büyüðümüz, Burhan Amca'mýzý (namý diðer NÝVACI) kaybettiðimizi haber aldýk Ýzmir'den,
Allah rahmet eylesin,geride kalanlara da sabýrlar diliyoruz Nivatr Moderasyon ekibi olarak. :'( :'(

muhammedcelik1983

Allah rahmet eylesin mekaný cennet olsun  :(

rahmieken

Allah Rahmet eylesin hiç tanýmasam da üzüldüm çok

taiga

Çok üzüldüm cidden...
Huzurla yat Burhan abi...
Mekanýn cennet olsun...

aydinaydogan

Ciddi mi ya.. Offf çok üzüldüm, mekaný cennet olsun  :'(
Huzurla uyusun, bir kere görüþmüþ olsamda hep özel yeri olmuþtu bende.

akýn61

Allah rahmet eylesin , cenazesi bu gün kindi namazýna müteakiben evka3 hacý mustafa Gökdemir camisinden kaldýrýlacaktýr.
Bize her yer TrabzoN

av.mehmet

Yapma Burhan abi yapma :'( seninle tanýþamamýþtýk daha yüz yüze. Ama kýrk yýllýk dost gibi takýlýrdýk birbirimize. Seni bir miktar kýzdýrýp muhabbete çekmek ne keyifliydi. Daha Hasanbeyliden, Amanoslardan fotoðraf çekecektim sýrf seninle paylaþmak için, üstelik bu defa sayfayý dolduracaktým, azda çekmeyecektim. Ah Burhan abi ah, baba adamdýn, bilge adamdýn erken gittin :'(
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

babaluga

64 çok erken.. Hastalýk yaþa baþa bakmýyor ama.. Derler ya "daðlarý devirir" diye..
Allah geride kalanlara sabýr versin, mekanýn cennet olsun..
Burhan... (Rahmetli babamýn da adýydý... )

mehmet22

bu haber hic iyi olmadý be koca usta þahsiyetiyle hic karþýlaþmama ma rahmen telefonda defalarca görüþmüþltüm izmir taraflarýndan gecmiþtim bi ara bana cok kýzmýþtý uðramadým diye canlý sohpet edemeden býraktý bizi ...allah topraðýný bol etsin nurlar icinde yatýrsýn mekaný cennet olur inþallah tüm geride kalanlara sabýrlar dilerim..tüm nivatr ailesinin baþý saðolsun
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

unlztrk

Yazacak biþey bulamadým. Mekaný cennet olsun.

fatih61

Allah rahmet eylesin baþýmýz saðolsun.

Harun

Yani ne yazayým bilemedim ben de,lakin bir çift kelam etmem lazým,

Hep saðlýðý düzelsin de tekrar özlemini çektiði daðlara,yaylalara yürüsün diye dua etmiþimdir.Kafese kapatýlmýþ aslan gibi görmüþümdür Burhan Amca'yý.
Kýsmet deðilmiþ,
Allah rahmet eylesin,umarým özlemini çektiði daðlara,yaylalara kavuþur diðer tarafta.
Rahat uyusun.
Ailesi baþta hepimizin de baþý saðolsun.

babaluga

Kalp rahatsýzlýðý varmýþ sanýrým rahmetlinin? Bir girdisinde bahsetmiþti galiba..

Harun

Alıntı yapılan: babaluga -  Nisan 20, 2015, 02:05:37
Kalp rahatsýzlýðý varmýþ sanýrým rahmetlinin? Bir girdisinde bahsetmiþti galiba..

evet,aðýr sayýlabilecek bir kalp yetmezliði vardý,
kalp pili kullanýyordu.

bkerti

O kadar üzüldüm ki vefatýna ne yazsam boþ olur. Daha bugün aklýma gelmiþti nasýl acaba diye. Burhan amcamý asla unutmayacaðým. Dilim varmýyor ama Allah rahmet eylesin.  Çok çok üzüldüm resmen kaldým masanýn baþýnda. O kadar çok hakký vardý ki üstümde. Nasýl olacak bilmem bundan sonra.