2015 Niva ve Urban

Başlatan babaluga, Kasım 26, 2014, 12:57:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

atinco

Bu arada, yedek parça linkinde bir lastik var. Lastik bölümünde paylaþtýðým deðerlendirme linklerinde var mýydý hatýrlamýyorum ama deseni çok iyi görünüyor.  Orijinal fabrika lastikleriyle ayný yük-hýz deðerlerine sahip. Yalnýz stokta yok görünüyor, C serisi var görünüyor heyallaam yaa..

av.mehmet

5kapý euro 5 deðil ondan gelemýyor :'(
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

atinco

Kalinalar da sýrf 1,6 motor. Hiç kafa yok mu bunlarda...

taiga

Kalina da otomatik vites var...  :D

afacan899

yeni urban modelini inceledim maglum sitelerden arazi vitesi eski sistem ve klima koymus lar usb teyp de var ;D iç dizaynda kapý döeþemeleri yenilenmiþ koltuklar birazda ergonomik olmus elektirikli camlar ve elektirikli aynada koymuþlar tamponlar bütün olarak araçda kombinasyan olarak yerþeþtirmiþler sanki araba herseye ragmen yakýþýklý olmuþ ama fiyatý türkiyede 20 ila 25 tl arasýnda satsa lada satiþ yapar diye düþünüyorum...

volkaneem

20, 25 olsa yýlýn en çok satýlaný olur ben bile anýnda sýfýrlarým arabayý:D
35 40 falan olur heralde

av.mehmet

20-25 olmasý için arabanýn ithalat fiyatýnýn 5000tl olmasý lazým ;D 35bine bile güzel satýþ yapar bence

babaluga

35 iyidir.. 40 ýn üstü baþka 2. el araçlarý düþündürür..
Çünkü mesele "Niva hastalýðý" deðilse 35-40 barajýnda temiz 4x4 ler bulunabilir zannýmca..

muhammedcelik1983

Alıntı yapılan: babaluga -  Ocak 14, 2015, 02:17:21
35 iyidir.. 40 ýn üstü baþka 2. el araçlarý düþündürür..
Çünkü mesele "Niva hastalýðý" deðilse 35-40 barajýnda temiz 4x4 ler bulunabilir zannýmca..

2.el L200,hilux olabilirHer ne kadar arazi kabiliyeti niva kadar olmasa da 2.el yeni kasa grand vitara düþünülebilir 35000 iyi rakam belki nivayý verseler bile urbaný vermezler 40-45000 gibi olacaðýný tahmin ediyorum,

Yevgeni

Þu anki ile boþanýrsak girmem bir daha Lada olayýna.
Eþek ile devam..

av.mehmet

Bir bakýma klasik araç tutkusu gibi oldu benim için, teknik özellikler olarak daha iyileri var, farklý yeni tasarýmlar var ama bunlarýn hiçbiri "özel" deðil. Defalarca tanýmadýgým insan gelir hayranlýkla araçla ilgili bilgi aldý. Aslýnda hepimiz kaçmak, doðaya dönmek özlemiyle yanýp tutuþuyoruz ve nivada bunu vaad ediyor insanlara ve bu yüzden kendine hayran býrakýyor

atinco

Bana da geliyorlar öyle, satar mýsýn diye soran da oluyor. I-ýhh diyorum :)

babaluga

Bana da benzincide bunun 3 tane vites kolu varmýþ neye yarýyor diye sordu pompacý  :D

babaluga

Eveet bunlar da servislerimiz, Ege ve Akdeniz'de servis yok mesela.. Isparta dýþýnda.. Karadeniz'de Trabzon, Rize bu araçlardan çok var ama daha talepler olacaktýr herhalde..

atinco

Anlaþmalar güncelleniyordu bir ara.