sýmandýr yaylasý 28-01-2008 ANTALYA

Başlatan dora, Nisan 02, 2008, 09:57:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

dora

Niva 1041-firefly-Atlantis

Yevgeni

Nihayet Antalya'dan ses geldi netekim.

Görünüþe göre saðlam ses geldi  ;D ;D

dogan54

Sitede 2 adet yeþil olduk..
Yeþilde yakýþýyor keçiye..
4x4 baska,
NiVA baska..

ERCO

super ne diyelim allah kaza bela vermesin
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

dora

sizlerle iletiþim halinde olmak bana onur verdi görüþmek dileði ile....

Yevgeni

Oralar kurudur Antalya tayfasý çamur bulamýyodur diyodum ama mahçup oldum.

Düz lastikle o bataða dalmak da ciddi gözükara iþi. Vinç de yok (ki vinçleyecek bir þey da yok etrafta göründüðü kadarýyla) batmadý mý Niva orada?

dora

merhaba lastiklerim ok 144 ama çamurdan görünmüyor.girdiðim yer bir gölhavzasý kontrol etmiþtim ama ilerledikçe battým kolay olmadý oradan çýkmak.

dora

ayrýca erco ya selam saðolasýn araziden sonraki tüm bakýmlarýný kendim yapýyorum elimden geldiðiðnce koruyorum.Ayrýca forum içerisindeki genel bilgilendirmelerinizede çok teþekkürler.

dora

doðan54 merhaba umarým toplu bir lada þenliðinde yanyana poz veririz.

ERCO

hafta sonu kazdagý gezisinde o fýrsatý yakalaya bilirsýn iþte gel
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

dora

Hafta sonu beþkonak da rafting var oraya gideceðim.

niva07

dostum o göl havzasýndan nasýl çýktýn ya ? bayaðý gözü kara dalmýþsýn araziye anlaþýlan  :o

dora

Ýþin aslýna bakarsan araziyi yürüyerek taradýk normaldi yürüdüm toprak yola 15 20 m. kala çakýldýk lastiklerde çamurla dolunca hareket kabiliyeti sýfýra indi.Bulunduðum bölge Korkuteli ilçesi sýnýrlarý içerisinde.Gideriz inþallah.Yazýn yaylacýlar oluyor çok güzel bir bölge.

niva07

Alıntı yapılan: dora -  Haziran 11, 2008, 10:00:15
Ýþin aslýna bakarsan araziyi yürüyerek taradýk normaldi yürüdüm toprak yola 15 20 m. kala çakýldýk lastiklerde çamurla dolunca hareket kabiliyeti sýfýra indi.Bulunduðum bölge Korkuteli ilçesi sýnýrlarý içerisinde.Gideriz inþallah.Yazýn yaylacýlar oluyor çok güzel bir bölge.

çýkmak için ne yaptýn, traktör realitesi mi ?  :o

dora

Hayýr 2 saat uðraþdan sonra aracý yola çýkardýk (ekip 4 kiþiydi)traktör ihtimali yoktu çünki yerleþimden çok uzaktaydýk.