20 NÝSAN KAZDAÐLARI GEZÝSÝ

Başlatan Yevgeni, Şubat 19, 2007, 02:21:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 19 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

ERCO

valla bendende o kadar  hic derin araziye girmedim ama cok zevkli olacaný tahmin ediyorum en kotusu bu sene boyatýrým aracý diyorum bu arada bu gun metroya gitik hanýmla arac gerecler icin sandalye falan bula bildik üuku tulumu yok  yere yatma iþinide cozecez bu denize girdimiz þiþme yataklara yatacaz bakalým hazýrlanýyoz yavaþ yavaþ
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Yevgeni

Uyku tulumu, çadýr, vs malzemeler av ya da doða sporlarý malzemesi satýlan mekanlarda bulunabilir Erco..

taiga

Alıntı yapılan: ERCO -  Mart 23, 2007, 01:52:42
valla bendende o kadar  hic derin araziye girmedim ama cok zevkli olacaný tahmin ediyorum en kotusu bu sene boyatýrým aracý diyorum bu arada bu gun metroya gitik hanýmla arac gerecler icin sandalye falan bula bildik üuku tulumu yok  yere yatma iþinide cozecez bu denize girdimiz þiþme yataklara yatacaz bakalým hazýrlanýyoz yavaþ yavaþ

Araç çiziliyor hocam. Pasta cilayla cillop gibi olur merak etmeyin.

Tulum iþini ben eþim ve oðlum için carrefour dan almýþtým çin malý. Hem ucuz hem iþ görüyor. (Kendi tulumum vardý önceden)

Tulum altý yatak olayýný Yusuf abi de gördük. Büyük konformuþ. O zamana kadar hep matta debelenirdik. Ýntex marka aldým. 30 YTL ye idi sanýrým. Kendinden þiþme motorlularý var galiba çok pahalý. Birde BÝM de falan 3 milyona deniz yataklarý oluyor onlarda iþ görebilir. Ben denemedim evde var getireceðim hani kullanan olur hesabý.

Kýrma sandalye masa olayýný komþularýnýzdan yazlýkçýlardan ödünç alýn derim. Baktýnýz zaruri, kendi zevkinize göre gidip alýrsýnýz sonra.

Çadýr içinse mutlaka çift katlardan alýn. Tavsiyem çadýra paradan kýsmayýn. Eðer pek çok aktivitede kullanacaksanýz alabileceðiniz en iyi çadýrý alýn. Lafuma ve Salewa iyi markalardýr. En önemli konu çift kat olmasý ve su geçirgenliði.

Strap falan zaten vardýr yoksa da halat vardýr en kötüsü.

MCC den haber var mý peki Ercan ustam?

ophtha

evet bugün haberim oldu taiga vesilesiyle. Þimdiden iþlerimi ayarlýyorum. Aranýza daihatsu olarak katýlacagým izniniz olursa.Porya kilidi sorunum vardý ve artýk problem giderildi.Araca vinçde takýldý traktör lastigide ama o lastiklerle gelemem heralde eski maxxis çamur lastiklerini takacagým mecburen.kocaeliden diger nivalý ekibede haber verecegim . ;D ;D ;D
  http://i135.photobucket.com/albums/q146/ophtha/_IGP0282_resize.jpg

Yevgeni

19 Nisan Perþembe akþamý, sanýyorum 18:30 feribotu, Ýstanbul Yenikapý'dan Bandýrma'ya geçip orada Taiga ile buluþma gibi bir planýmýz var Ýstanbul tayfasý olarak. Akabinde oradan Edremit'e hareket ediyoruz ayný akþam.

20 Nisan Cuma günü, muhtemelen öðleden önce Edremit civarýnda bir yerde (henüz koordinat veremesek de þu an için) toplanýyoruz tüm katýlýmcýlar olarak. Ýzmir tayfasý Edremit'e geliyor.

Kabaca plan bu þekilde.

Ophtha ve Ýzmit'ten gelmesi olasý diðer arkadaþlar Bandýrma'da bize katýlabilirler. Bandýrma'ya varýþ ve buluþma saati muhtemel Perþembe akþam 20:00-20:30 civarý olacaktýr.

yusuf

OK. dönüþ tarihi belli mi? 23 u tatil.!

Yevgeni

yusuf

23 Nisan ve 29 Ekimin pazartesi günlerine denk gelmesi nedeniyle bu günleri hafta sonuyla birleþtirip 3'er gün tatil yapma þansý yakalayacak olan çalýþanlar, perþembe günü kutlanacak 30 Aðustos Zafer Bayramý'nda bir gün tatil yapacak.
.....................................................................................
AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yýlmaz Demir, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Þehitler Günü ile 12 Mart Ýstiklal Marþý'nýn ayný coþku ile kutlanmasý konusunda Ulusal Bayram ve Genel Tatiller Hakkýndaki Kanun'da deðiþiklik yapýlmasýna dair Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'ye teklif sundu. Demir'in teklifini deðerlendiren meclis, teklifi onayladý.
Bu kanun deðiþikliði ile 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Þehitleri Anma Günü, 30 Aðustos Zafer Bayramý, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramý, 19 Mayýs Gençlik ve Spor Bayramý ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramýndan sonra 5. resmi tatil günü oldu.

Yevgeni

Bizimkiler bazen resmi tatili de mesai günü haline getirebiliyorlar. Bunu bir netleþtirmem lazým iþyerinde..

Yevgeni

23 Nisan tatilini kullanabiliyormuþum.

Acans baþkaný "Ben de gelem!" dedi. Dedim "Arubada yer yok." "Tuncel Kurtiz'in mekanda kalýn!" dedi, nefis yemek varmýþ. Ama oda gecelik 100 liraymýþ, pahallý.

23 Nisan Pazartesi dönüþ günüdür o vakit..

taiga

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mart 26, 2007, 11:11:36
23 Nisan tatilini kullanabiliyormuþum.

Acans baþkaný "Ben de gelem!" dedi. Dedim "Arubada yer yok." "Tuncel Kurtiz'in mekanda kalýn!" dedi, nefis yemek varmýþ. Ama oda gecelik 100 liraymýþ, pahallý.

23 Nisan Pazartesi dönüþ günüdür o vakit..

Tuncel Kurtiz in kayýnbiraderi Erhan var...

Süper aþçý dýr...

Hatta yazýn Tijen Ýnaltong la falan orada yemek kurslarý açarlar...

CNN Türk te yayýnladýlardý uzun uzun belki denk gelmiþinizdir.

Siteleri http://www.zeytinbagi.com

Ama dediðin gibi külli pahalý.

Baksana Ýdaköy bile çok para.

Forza çadýr hocam... ;D

yusuf

Tuncelin yeri > fiatlar

Ýki kisilik oda için YP 240 YTL, fiyata sabah kahvaltýsý ve aksam yemekleri dahildir.

Ebeveynle ayný odada konaklamak kaydýyla 10 yaþýna kadar

çocuklar %50, 10 yaþ üzeri % 25 indirimlidir.

Odayý tek kiþi kullanýrsa YP 150 YTL dir.

Nakit ödemelerde %10  indirim uygulanýr.

Haftasonu min. 2 gece rezervasyon kabul edilir.

Sözkonusu fiyatlar yýlbaþý, bayram ve özel günlerde geçerli deðildir.

yusuf

Bir öneri
Taiga'nýn aklý süper yemeklerde kalmýþ anlaþýlan. Þöyle bir olanak var: 10 kiþi gidip yemek yiyeceðimize para toplayýp birini gönderelim aþaðýdaki programa. Ýþin sýrrýný öðrensin ayný yemekleri kampta bize yapsýn. 100 de bir fatýna gelir  :)))
.............................................................................
2007 ilkbahar için planladýðýmýz ilk kurs 6-8 Nisan tarihlerinde. Talebe göre, min. dört kiþilik gruplar için arzu edilen tarihlerde kurs düzenlenebilir. On saatlik birlikte piþirmenin de yer aldýðý 2 gecelik programýn fiyatý iki kiþilik odada kiþi baþý tam pansiyon 265 YTL.  Odayý tek kiþi kullanmak isteyenler için fiyat 350 YTL'dir. 

Daha fazla bilgi için:

zeytinbagi@zeytinbagi.com

taiga

Alıntı yapılan: yusuf -  Mart 27, 2007, 12:12:28
Bir öneri
Taiga'nýn aklý süper yemeklerde kalmýþ anlaþýlan. Þöyle bir olanak var: 10 kiþi gidip yemek yiyeceðimize para toplayýp birini gönderelim aþaðýdaki programa. Ýþin sýrrýný öðrensin ayný yemekleri kampta bize yapsýn. 100 de bir fatýna gelir  :)))
.............................................................................
2007 ilkbahar için planladýðýmýz ilk kurs 6-8 Nisan tarihlerinde. Talebe göre, min. dört kiþilik gruplar için arzu edilen tarihlerde kurs düzenlenebilir. On saatlik birlikte piþirmenin de yer aldýðý 2 gecelik programýn fiyatý iki kiþilik odada kiþi baþý tam pansiyon 265 YTL.  Odayý tek kiþi kullanmak isteyenler için fiyat 350 YTL'dir. 

Daha fazla bilgi için:

zeytinbagi@zeytinbagi.com

Abi,

Ben Zeytinbaðýnda hiç kalmadým. Oraya bir kaç kez gittim. Orada ders veren Tijenle yazýþýyordum önceden çin týpbýyla ilgili.

Artý Tuncel Kurtizin eþi Menent hn. bizim Bursa Maksemdendir. Kimya mühendisidir kendisi. Gýyabýnda oradan tanýyorum. Ablam falan iyi tanýyor onu. Ailesi Bursa nýn eski ailelerindendir.

Ýdaköy de kalmýþtým ben. Diðer yerde.

Erhan ýn iyi aþçý olduðunu da Tijen den biliyorum.

Açýkçasý ben oralarda kalma taraftarý deðilim. O paraya deli mangal malzemesi en kaliteli þaraplar alýnýr.

Eðer istiyorsanýz gene orada SSK kampý var. Orada kalabilme durumumuzda var bir gecelik. Ýstiyorsanýz araþtýrayým. Üyesiyiz oranýn.

Ama ben forza çadýr, forza ateþ baþý doyumsuz sohbet diyorum...
;D

ufo

katýlýmcýlar arasýnda eþler ve çocuklar da var deðil mi?
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i