1 YAÞINDAKÝ KEÇÝM

Başlatan ömeryýlmaz, Nisan 10, 2011, 08:25:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ömeryýlmaz

ikimizde off-road konusunda acemiyiz abilerim :)) bundan böyle her türlü problemlerimi siz tecrübeli üstadlarýmla paylaþýp tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.

Harun

ömer hoþgeldin,
sitede hemen her konuda doyurucu bilgi mevcut,tecrübe desen gýrla ;D
hayýrlý olsun keçin.
bu arada kaçýrmýþ olabilirim  :D, ama hangi þehirdesin.

ömeryýlmaz

Alıntı yapılan: Harun -  Nisan 12, 2011, 08:41:05
ömer hoþgeldin,
sitede hemen her konuda doyurucu bilgi mevcut,tecrübe desen gýrla ;D
hayýrlý olsun keçin.
bu arada kaçýrmýþ olabilirim  :D, ama hangi þehirdesin.

Teþekkür ederim harun abi.ben yaklaþýk 5-6 aydýr aranýzdayým fakat henüz yeni resimleri paylaþabilme becerisini gösteriyorum..Ben erzincanlýyým belkide aranýzdaki en genç off-roadcýyým 18 yaþýndayým henüz.

ömeryýlmaz

Ufak bir gezinti esnasýnda..

bymuammer

hakanbusa

Alıntı yapılan: ömeryýlmaz -  Nisan 12, 2011, 07:05:13
ikimizde off-road konusunda acemiyiz abilerim :)) bundan böyle her türlü problemlerimi siz tecrübeli üstadlarýmla paylaþýp tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.

Ýlk fýrçayý ben atayým.

Lütfen Nivalara keçi demeyin. Zaten onun bir adý var. Bu tür yakýþtýrmalar, ne yazýk ki ülkemizde bu araçlarýn hak ettikleri yerde olmadýklarýnýn bir göstergesidir. Aracý olduðundan aþþaðýya göstermeyelim. Siz hiç bir Cherokee sahibinin aracýna keçi dediðini duydunuz mu. Baktýðýnýzda Niva arazide Chereokee den çok daha baþarýlý. Lütfen Nivalara saygý.

ömeryýlmaz

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Nisan 13, 2011, 05:47:20
Ýlk fýrçayý ben atayým.

Lütfen Nivalara keçi demeyin. Zaten onun bir adý var. Bu tür yakýþtýrmalar, ne yazýk ki ülkemizde bu araçlarýn hak ettikleri yerde olmadýklarýnýn bir göstergesidir. Aracý olduðundan aþþaðýya göstermeyelim. Siz hiç bir Cherokee sahibinin aracýna keçi dediðini duydunuz mu. Baktýðýnýzda Niva arazide Chereokee den çok daha baþarýlý. Lütfen Nivalara saygý.
Haklýsýnýz..

hakanbusa

Bu arada aracýnýz güzelmiþ, hayýrlý uðurlu olsun.

Yevgeni

Hakan Abi yapma þimdi. Aracýna Karakaçan diyen de var, Aslan diyen de. Bu ne eþeði aþaðýlar ne aslaný yüceltir. Genç arkadaþ aracýnýn kýymetinden þüphe etmiyor, ben biliyorum..

hakanbusa

Ben arkadasin gorusune saygiliyim. Sonucta kendi araci, istedigi lakabi takabilir. Ama bu tip yakistirmalar maalesef araci oldugundan kotu imaj veriyor. Mesela en son beykozdaki yarista, nivalar parkura ciktiklari zaman insanlarin alayci tavirlari beni derinden etkiledi.   Þu eski cj5 ler bile nivadan daha fazla saygi goruyor. Bizim sitedeki arkadaslari tenzih ederim ama, biz bile araclarimiza gerekli saygiyi gosteremezsek, þu "mazlum niva geliyor" soylentilerinden kurtulmak imkansizlasiyor. Nivacilardan baska aracina bu tip yakistima yapan kimse gormedim. Tabiki bu benim olaya bakis acim herkes istedigi sekilde lakap takabilir. Ama, sevgi sozcukleri daha guzel olabilir. Saygilarimla

ömeryýlmaz

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Nisan 13, 2011, 07:31:04
Ben arkadasin gorusune saygiliyim. Sonucta kendi araci, istedigi lakabi takabilir. Ama bu tip yakistirmalar maalesef araci oldugundan kotu imaj veriyor. Mesela en son beykozdaki yarista, nivalar parkura ciktiklari zaman insanlarin alayci tavirlari beni derinden etkiledi.   Þu eski cj5 ler bile nivadan daha fazla saygi goruyor. Bizim sitedeki arkadaslari tenzih ederim ama, biz bile araclarimiza gerekli saygiyi gosteremezsek, þu "mazlum niva geliyor" soylentilerinden kurtulmak imkansizlasiyor. Nivacilardan baska aracina bu tip yakistima yapan kimse gormedim. Tabiki bu benim olaya bakis acim herkes istedigi sekilde lakap takabilir. Ama, sevgi sozcukleri daha guzel olabilir. Saygilarimla
Teþekkürler..buralarda nivalara sürekli keçi diye hitab edildiðinden bendede bi aðýz alýþkanlýðý oluþmuþ sanýrým.fakat gördüðüm kadarýyla  sadece bulunduðum yer deðilde türkiyede çoðunluk keçi diye hitab ediyor sanaldan gördüðüm kadarýyla..

Yevgeni

Çünkü keçi gibi, o yüzden de keçi deniyor çoklukla..

ömeryýlmaz

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Nisan 13, 2011, 07:53:24
Çünkü keçi gibi, o yüzden de keçi deniyor çoklukla..
Bu arada bizim nivalarýn 1.9 TDI üretilmiþ yakýn zamanda resmini paylaþýcam fakat bildiðim kadarýyla türkiyeye her zamanki gibi benzinli 1.7 niva gönderilmekte bu konu hakkýnda bilgisi olan varmý 1.9 niva türkiyeye neden gönderilmiyor ?