nivanýn ön diferensiyel bozuldu maliyeti nedir ustam ....

Başlatan afacan899, Ocak 24, 2011, 07:41:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afacan899

sayýn deðerli ustalarým ve niva kullanan arkadaþalar bu hafta sonu biraz çamura gierelim dedik ama ön azazi istemini bozdum ve araç önleri baðlamýyor... buradaki ustaya gittim ön difrensiyal bozuduðunu deðþmesi gerektðini söyledi fiyat olarak oratama 500 bulur diyor yeni ne kadar bilmiyorum difrensiyelin bana yardýmcý olurmusunuz arabayý býraktým yarýn sökülecek bunlarýn parçalarý neredn uygun sekilde temin ederiz... saygýlarmla

http://www.dailymotion.com/video/xgp2ls_lada-niva-52-suzuki-samurai-52_auto

akýn61

geçmiþ olsun kardeþim de çýktýmý o araba ordan?
Bize her yer TrabzoN

dora

Ustanýn verdiði rakam doðru.Yorgun çýkma parça alma derim ayrýca forumdaki ustalarýmýz daha doðru bilgi verecektir.Kolay gelsin.
Niva 1041-firefly-Atlantis

sercana

Selam,

Geçmiþ olsun kardeþ. Evet doðru ben 1 ay önce 800 e almýþtým ama sonradan araþtýrýnca 400 500 TL arasýnda olduðunu öðrendim. Ankarada starlada servisi kazýkladý beni... Þuna dikkat et; çýkma rektefeli ürünler olabiliyor bilindik bir ustadan alýrsan parçayý fiyat uygýn derim. Ama formdaki diðer arkadaþlar ve ustalar daha iyi bilgi verir.

hakanisik

daha öncede baþka konuda yazmýþtým, sýfýr dan þaþma, 500 den fazla para verme..
ben samsun dan 500 tl ye getirttim.. sýfýr ve orijinal..
Niva'96-Corolla'09

afacan899

sayýn nivacý dostlar bilgileriniz için teþekür edrim benim niva difrensiyel daðýtmamýþ kortuðum gibi olmadý difrensiylin sýfýrý 400 ojinal sordum araþtýrdým bilginize olsun sadece aks milini kesmiþ ve yeni ile dðiþtirdim simdi eskisi gibi týrmanýyor...ama yine çamura gireceðim bu sefer kalmak itemiyorum:)

afacan899

akýn kardeþ o araba oradan zorda olsa çýkarttýk baska bir jip ile samurinin gücü yetmedi....

niva07

vosdost

Nivada cekerken ve çekilirken aracý kesinlikle vurdurmamanýzý tavsiye ederim.
Halatý tampon yerine dingile baðlamanýz daha iyi olacaktýr.