Yeni Offroad kankam Yavuz'un deðiþiyle ''zuki''

Başlatan hakanbusa, Aralık 29, 2010, 09:37:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

colins

Yav nasil yukledin resimleri. Delirtti beni bu yukleme isi.
IMG code kýsmýný kopyalarsan olur Hacý Abi
Alıntı yapılan: ckirez -  Aralık 29, 2010, 10:28:51
tarýk þu benim avatarý deðiþtirsene.yeni canavarýn resmini ..
Bunu Yavuz Abiden rica edelim beni aþar.

Tolga

Ya Hakan Abi þimdide light off road gazý verdin. Acaba benim Freelander'a benzer bir operasyon yapsak light off road bakýmýný kaldýrabilirmiyim? yoksa aðlatýrmý?
Tolga

ckirez

seyhan

Hayýrlý uðurlu olsun Hakan abi. Allah kaza bela vermesin, güle güle kullan.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

hakanbusa

Alıntı yapılan: Tolga -  Aralık 29, 2010, 10:34:40
Ya Hakan Abi þimdide light off road gazý verdin. Acaba benim Freelander'a benzer bir operasyon yapsak light off road bakýmýný kaldýrabilirmiyim? yoksa aðlatýrmý?

Bebe'ye yazýk olur Tolgacým. Bizim light'lýðýmýz cukka dan. Zuki'nin  Aksýnýn  tanesi orj. 1.200 tl. Malum ufaktan kollamak lazým. Freelander'inde aþþaðý kalýr yeri yoktur. Birde malum 4x4'ü istediðin gibi ayarlýyamýyorsun. Ama çok sevdiðim, iyi yürüyen bir araçtýr.

Ekrem Usta

hakan busa hayýrlý olsun dursunla takýllýrsýn piknik mangal yaparsýn. camurun sagýndan en az yerinden ortalamadan abii agýr seni bozar aks 1200 tl ise kýrda gezersin abiiii

dogan54

4x4 baska,
NiVA baska..

Tolga

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Aralık 30, 2010, 01:37:59
Bebe'ye yazýk olur Tolgacým. Bizim light'lýðýmýz cukka dan. Zuki'nin  Aksýnýn  tanesi orj. 1.200 tl. Malum ufaktan kollamak lazým. Freelander'inde aþþaðý kalýr yeri yoktur. Birde malum 4x4'ü istediðin gibi ayarlýyamýyorsun. Ama çok sevdiðim, iyi yürüyen bir araçtýr.

Aksýnýn  tanesi orj. 1.200 tl. mi abi 4 aks 1 Niva alýr bune böyle ???
Tolga

hakanbusa

Yevgeni

Bana da Zuki aldýrmak üzere hamle etti bu Hacý ve taifesi.
Niva'dan sonraki aracým sürekli 4 çeker baþka bir yaratýk olan attýr, eþektir, belirteyim..

Harun

zuki ajaný mýdýr nedir bu Hakan abi,zehirleyip duruyor milleti ;D

hakanbusa

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Aralık 31, 2010, 08:25:52
Niva'dan sonraki aracým sürekli 4 çeker baþka bir yaratýk olan attýr, eþektir, belirteyim..

Sonuna kadar Niva ha..!

colins

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Aralık 31, 2010, 08:25:52
Sonuna kadar katýlýyorum sana Yavuz Abi bende seni takip edicem.

burakbudak

Hakan abi hayýrlý olsun..

Bak Fatih nivadan sonra kaç tane araç deðiþtirdi dikiþ tutturamýyor bir türlü:) eninde sonunda sende Fatih'te yine niva alacaksýnýz :)

orsa

Hakan Hocam güle güle kullan yeni aracýný. :)
Jantlarý nereden temin ettin? Ofset durumu ne? 16'' olaný var mý?
Zamanýnda TR'deki en fazla araziye modifiye edilmiþ Vitara'yý renove etmeye çalýþtýðým için ve geçtiðimiz sezon yarýþtýðýmýz X 90 tecrübesinden sebep elimden geldiðince yardýmcý olmaya çalýþýrým arzu edersen.
Ne zaman 32'' takýyoruz?  :o ;D