Niva Extreme Yeni Sahibinde

Başlatan hakanbusa, Aralık 29, 2010, 06:51:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanbusa

Büyük bir özveri ve itina ile çalýþýp, kendimce çok çok iyi duruma getirdiðimiz Niva Extrem'in yeni sahibi Ckirez (Cumhur) arkadaþýmdýr. Eminim yeni aracýna benden daha iyi bakacaktýr. Kendisi ile zorlu parkurlarda ona eþlik etmeye çalýþacaðým. Beni çekmek için Strap ve vinçleri hazýrla Cumhur cum. ;D Yeni aracýnla kazasýz, belasýz günler dilerim.

Yevgeni

Yaya olarak seni straplamayacaðýna göre, yeni aracýn nedir?

hakanbusa

Suzuki vitara 2000 model. 1.6 5kapý. Yani anlayacaðýn Yavuzcum beraber
yaylalara çýkarýz.Ekrem ustayý boþadým. Yeni kankam sensin.:)

Yevgeni

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Aralık 29, 2010, 08:37:03

Cukka durumlarý kesat gitmese beni de kankalýktan boþarsýn ama þimdilik durumlar böylesini gerektiriyor.
Eskisi gibi kýrýlsa da önemli deðil diyemiyorum son zamanlarda. Yaþ odun yakma tekniklerini paylaþýrýz beraber. Ercova'da bidondan alýp ýslak oduna yedirdiðimiz benzinin hesabý kabarýktý misal.

Bu arada güle oynaya kullanasýn Zuki'yi. En azýndan arkaya bir %100 kilit koyasýn (tabi lastik de), sonrasýnda 4 çekere bile almadan bi ton yerden yürürsün..

Harun

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Aralık 29, 2010, 08:37:03

beni de unutma Hakan abi...

bu arada yeni aracýn sana,extreme Niva Cumhur kardeþimize hayýrlý uðurlu olsun...
kazasýz belasýz binesiniz...

Hakan abi deðiþiklik sebebi nedendir?

niva07

Hayýrlý uðurlu olsun Hakan bey. Kazasýz belasýz ve güzel günlerde kullanmak nasip olsun. Niva extreme'nin yeni sahibine de hayýrlý uðurlu olmasýný dilerim, büyük özveriniz var o araç üstünde.

ckirez

iyi dilkekler için teþekkürler.ben aslýnda eski üyelerdenim.aracým o zamanlar citroen c 3 sizin araçlarla gezilerinize imreniyordum .þartlar gereði suzukiyle baþladýðým offroad hayatýma nivaextreme ile devam edeceðim.
Bundan sonra gezilerinizde benide kabul ederseniz sevinirim ;D

niva07

sayýn ckirez, güle güle kullanýn..

yusuf

Sen de en üst modelin bir altýný almýþsýn

Hemen git sað kapýnýn altýný bi yere sürt. HB geri isterse "yapýtýrýpta vereyim abi" Ve yaptýrma.

Güle güle kullan.

ckirez

Alıntı yapılan: yusuf -  Aralık 29, 2010, 04:02:47
Sen de en üst modelin bir altýný almýþsýn

Hemen git sað kapýnýn altýný bi yere sürt. HB geri isterse "yapýtýrýpta vereyim abi" Ve yaptýrma.

Güle güle kullan.

Dediðin gibi yaptým bile yusuf abi ;D ;D

NÝVA 53

alana satana hayýrlý olsun extrem güzel ve baþarýlý bi nivadýr
Artýk benimde exterem NÝVAM var

Maestro

ckirez

Hakan abi avatar resmini deðiþtirirmisin rica etsem.benim aracýn resmini kullanýyorsun.telif hakký alýrým. ;D ;D

vehbi

valla bu kadar hýz cok fazla.. daha dün gibiydi bir sürü modifikasyonlar yapýlmadý mý ne zaman tadý cýktý denendi? kaçýrdým galiba :(
Zuki nin baþýna ne gelcek nasýl ultra extreme olacak merakla bekliyoruz..
her iki tarafa da hayýrlý olsun..
slm

"free as a bird"