LPR akýs kafalarý

Başlatan ERCO, Aralık 22, 2010, 12:35:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERCO

lpr akýs kafalarýný sonunda bulabildim 1 hafta sonra elimizde olacak kýsmetse inþallah lpr akýs kafalarýyla arazýden geriye dönerken boynumuz bükük olmauacak  ;D
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

colins

Ercan ustam konuyu biraz açarmýsýn rica etsem

ERCO

genelde hep dýþ akýs kafalarýný kýrýyozya arazide hepde kýrýlan mal CM ninký oluyor bende bunun üstune araþdýrdým buldum italyan malý LPR marka akýs kafalarýný getirtiyorum daha once kullanmýþdým birkac degiþik araclarda cok verimli v kalýteli ürün bakalým nivada nasýl olacak
www.guvenlada.com

hakanbusa

Fiyatlarý ne durumda acaba. Ýstanbul tayfasý olarak bizde ilgilenebiliriz.

impeesa

Rakam uygunsa sipariþ verelim Ercan ustam, alalým yedek bulunsun. Elbet kýrarýz bir yerde :) Fiyatý kaç kuruþ ?
"Nivan varsa yolun var!"

Harun

Ercan ustam bir de standart ile italyanlarýn fotosunu da koyarsan kýyas amaçlý çok iyi olur.

vosdost

Alıntı yapılan: ERCO -  Aralık 22, 2010, 12:35:32
lpr akýs kafalarýný sonunda bulabildim 1 hafta sonra elimizde olacak kýsmetse inþallah lpr akýs kafalarýyla arazýden geriye dönerken boynumuz bükük olmauacak  ;D

Abý hayýrlý ugurlu olsun :)

reis28

Ercan ustam bu kellelerin 24 diþ olaný varmý
DURSUN USTA 05364629668

ERCO

yarýn geliyor elime gecmedi daha gelsin fotolarýný eklerim fatura gelince fiyatýnýda yazarým
www.guvenlada.com

cezz

ERCO

arkadaþlar akýs kafalarý ulaþdý elimize ama cok az miktarda geldi  devamý icin ugraþýyorum fiyatýda 110 tl

Dursun usta bu gelenle eski modellere ðöre 21 diþ frzeli olanlardan 24 diþlilerde gelecek
www.guvenlada.com

vehbi

erco,
bu konuda ne tür bir geliþme var.. taktýðýn araçlar oldu mu? durum nedir?
slm
"free as a bird"

Harun

he valla Erco ustam resimler ne oldu?

ERCO

takdýðým araclar var ik geziden sonra yada bir yarýþdan sonra izlenimleri ve geliþmeleri akrarýrým fotolarý ekleme özurlülügüm var ekleyemiyorum bir turlu zaman kalýrsa ugraþýrým
www.guvenlada.com

suat

Tanesimi çiftimi 110 tl ?