bagaja hilift jack yuvasý uygulamasý

Başlatan wastiee, Ekim 08, 2009, 11:23:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nordic

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Temmuz 24, 2012, 10:42:06
Akýllýca.
Bizdeki kriko kapý aðzýna yakýn konuþlanmýþ, serbest.
Kalan malzeme üzerinde, arkasýnda..

hiç istenmeyen bir kaza durumuna karþý (umarým kimsenin baþýna gelmez) bagajýn içinde bile olsa hiçbir þeyi elinizden geldiðince serbest býrakmayýn. Kazadan kurtulabilirsiniz, ama bir darbeden sonra en ufak birþey içeride kurþun hýzýnda gezer. En azýndan benim gösterdiðim, bagajn içerisindeki emniyet kemeri noktalarýna ip ile baðlayýn. en aðýr eþyamýz bu hi-jack kriko. kaza sýrasýnda ne olabileceðinin hesabý ise basit Newton fiziði....

mehmet22

tebrikler güzel olmuþ 
bagaj da cok iyi bir yer kullanýmý uygulamasý ...
dezen ve tertip her þeyin iyi iþlemesine sebebtirr ;)
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

wastiee

Alıntı yapılan: Nordic -  Temmuz 24, 2012, 10:53:34
ben hi-jack i sürekli yanýmda taþýmalýyým çünkü artýk standart krikoyu kullanamýyorum. sebebi ise yükseltme ve daha da önemlisi kriko delikleri oraya uygulanan rock slider lar yüzünden iptal.

Bu arada aracý bilerek bir tümseðe oturttum, 4 teker askýda kalacak þekilde, rock slider lar arabayý taþýdý ve güven verdi.
yükseltme olunca standart kriko bir iþe yaramýyor. Fakat ufak hidrolik þiþe krikolar var, onlarý önde teker tablasýnýn altýndan, arkada amortisörün alt baðlantý noktasýndan uygulayabilirsiniz, az da yer kaplýyor bagajda, En önemlisi hijack'in dengesizliðini vermiyor lastik deðiþtirirken
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com