YAÐMUR

Başlatan NÝVACI, Eylül 08, 2009, 05:32:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NÝVACI

Seyhancým tekrar geçmiþ olsun.
Yavuz kardeþim her kelleyi adamdan saysaydýk.
Kapý kapý dost ararmýydýk. Rabbim her iki cihanda insanlarla karþýlaþtýrsýn.
Bu gün izmirin kurtuluþu idi.
Ýzmirli olarak bu günü aile hatýralarý ve oðlumun yaþ günüde olarak,
Milli, ailevi mutluluk günümüzdü kedere dönüþtü.
Beterinden  korusun.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

colins

Seyhan çok geçmiþ olsun kardeþim.

reis28

Alıntı yapılan: seyhan -  Eylül 09, 2009, 06:22:52
Sele bende bir araç kurban ettim arkadaþlar. Aracý çektirdim servise. 1 ayda temizlenmez herhalde.

gecmiþ olsun seyhan afet büyük etrafýmýzda cok kayýp veren arkadaþlarýmýz var
DURSUN USTA 05364629668

babacandar

Seyhan,
Büyük geçmiþ olsun.. Çamur vs.dolmuþ görünüyor .. hasar yok deðil mi?

colins

Benim keçiyle burdan geçerek gümrüklü sahaya girdim

Gümrüðün sivil araçlarýn giriþ-çýkýþ yaptýðý ve gümrüklü araçlarýnýn çýkýþ yaptýðý yol yanyana

reis28

biraz evel haber türk kanalýnda seyhanýn aracýný gördüm sangi sol þeritte bariyerlere yaslanmýþ etrafýndan sel sularý akýyordu
DURSUN USTA 05364629668

colins

colins

Ve bizim gümrükteki ofisimiz

colins

Halkalý gümrüðü geçici olarak iþlermlerine ara vermiþtir.Buradan yapýlacak iþlemler Erenköy ve Ambarlý gümrüklerine yönlendirilmiþtir.Ýthalatta mallarý gelmiþ olupta antrepo iþlemleri bitmiþ olsa bile mallarýný antrepodan çekemeyeceklerdir. Bilgilendirme amaçlýdýr.

tembelreis

büyük geçmiþ olsun.
ulaþýr menzil-i maksuda aheste giden

reis28

tarýk gecmiþ olsun hasar büyük þu anda yagmur tüm þiddetiyle yagmaya devam ediyor
DURSUN USTA 05364629668

colins

Evet ustam hasar çok büyük hemde ama dediklerine göre bu ve buna benzer bölgeleri doðal afet alaný ilan edip gerekli hasar ödemeleri yerinde yapýlacak incelemeden sonra yapýlacakmýþ.mýþ.mýþ.
Bakalým göreceðiz.Bu arada hafta sonu için programýn nedir usta ben bi terslik olmazsa gitmeyi düþünüyorum.

seko

Arkadaþlar allah kolaylýk versin.Beterinden korusun.
Tekrar tekrar geçmiþ olsun.

reis28

Alıntı yapılan: colins -  Eylül 10, 2009, 12:09:47
Evet ustam hasar çok büyük hemde ama dediklerine göre bu ve buna benzer bölgeleri doðal afet alaný ilan edip gerekli hasar ödemeleri yerinde yapýlacak incelemeden sonra yapýlacakmýþ.mýþ.mýþ.
Bakalým göreceðiz.Bu arada hafta sonu için programýn nedir usta ben bi terslik olmazsa gitmeyi düþünüyorum.

Tarýk hafta sonu bir terslik olmazsa gideriz yarýþlara
DURSUN USTA 05364629668

bymuammer

tüm selden etkilenen arkadaþlara geçmiþ olsun... Umarým birdaha böyle bir afet yaþanmaz...