23 NÝSAN 2009 GELENEKSEL KAZDAÐLARI GEZÝSÝ

Başlatan taiga, Mart 18, 2009, 07:26:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Yevgeni

TED'de okudum 7 yýl. Okul Yayla'da. Ben de Osmançayýrý'ndan her gün oraya yürüyüp dönerdim..

bulentk

Ben liseye kadar çatalaðzýndaydým, ünivesteyle birlikte zonguldaktan ayrýldým ama anne baba ordagene gidip geliyorum, sizin söylediðiniz yerleri çok iyi biliyorum hatta þuanda sizin okuduðunuz okulda þuan kuzenim okuyor:) 

Yevgeni

89'da bitti okul, hala bir ara oralara gidip bir göresim var. Fener'de oturup çay içerek denizi seyretmek gibi hepi topu 1-2 saatlik hamle bile yetecek bünyeye. Çarþýda duruyorsa eðer Galatalý'da bir þeyler yemek falan..

bulentk

galatalý duruyor ama yörük börekçisi kapandý :) sonra fenerde gezi yolundaki taþ arabarlada duruyor :) kýsmet bakarsýnýz orayada bi gezi düzenlenir gezilir hali hazýrda orada bakir bölgeler çok var mesela belki duymuþsunuzdur cumayaný mahrasý var onun civarýndada çok güzel parkurlar var   

Yevgeni

bulentk

yusuf

Ýzmir'li dostlarý Kalkým'a kadar yormamak için þöyle bir rota çizdim.

Edremit'te buluþuyoruz. Bu rotayý izliyoruz. Medeniyet görmeden yaklaþýk 200 km daðdan gidiyoruz. Tekrar Edremit'e iniyoruz.

Önerileriniz ?

yusuf

ERCO

güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

yusuf

Bir günde o yolu yapamayýz tabii ki. Taiga'nýn konuyu açarken ki yazýnasýna göre 23 - 24 - 25 - 26 nisan.

23 ünde yola çýkýp akþami buluþmak, 24 -25 i daðda geçirmek 26 dönmek üzerine yaptým ben bu programý.

Sizin ayýrabileceðiniz zaman farklý ise yazýn ona göre bir rota yapalým.

ERCO

evet bizinm durum belli abi cumartesi pazar en iyisi belki cuma akþamýndan katýlabiliriz
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

yusuf

Tamam. Ben ayarlarým.

Aranýzda GPS i olan var mý?

Yoksa kolay bulacaðýnýz bir yerde kalýr size harita yollarýz.

Ya da hiç üþenmem iner sizi alýrým.

Bu durumda sizin ilk hedefiniz Edremit.

taiga

Alıntı yapılan: yusuf -  Mart 25, 2009, 12:40:14

Bir günde o yolu yapamayýz tabii ki. Taiga'nýn konuyu açarken ki yazýnasýna göre 23 - 24 - 25 - 26 nisan.

23 ünde yola çýkýp akþami buluþmak, 24 -25 i daðda geçirmek 26 dönmek üzerine yaptým ben bu programý.

Sizin ayýrabileceðiniz zaman farklý ise yazýn ona göre bir rota yapalým.

Abi,

Benim düþüncem sizin (Ýstanbul grubunun) 22 nisan çarþamba akþamý Bandýrma feribotuyla gelmeniz ve iskelede buluþup aþaðý doðru yola devam etmekti...

Artýk geceyi bir köyde geçirirdik çadýrlarý kurup geçen seferki gibi...

Dolayýsýyla 23 nisan günü de gezme þansýmýz oluyor...

burakbudak

Abilerim 24 Nisan cuma günü bölümden 3 arkadaþ izinli olduðu için ben izin alamýyorum. 24 Nisan cuma günü 18:00'den sonra organizasyona katýlabilirim.

taiga

Nejat hocam,

Cuma akþamý geç saatlerde GSM çeken merkezi bir yerde turdaki ekipten bir araç o akþam katýlacak arkadaþlarý bekler...

Buluþma sorun olmaz...

Lakin Cuma akþamý ve Ctesi günü için bu bekleme iki kere yaþanmaz diye düþünüyorum...

Yani önceden Cuma akþamý mý yoksa Ctesi sabah mý buluþulacak karar verilirse sorun kalmaz... :D