Antalya Saklýkent.. Gün batarken plansýz bir ziyaret..

Başlatan niva07, Mart 01, 2009, 10:49:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

niva07

Antalya Saklýkent.. Gün batarken plansýz gerçekleþen ani bir gezi..

Ben çýkarken herkes günün tadýný çýkartmýþ dönüþ yolundaydý (benim için günün saati ne olursa olsun oralar zevklidir..)
Dönüþ trafiði çok kalabalýk, týrmanan tek tük araç vardý (bilemedin ben dahil 2 veya 3)..  Týrmanma þeridindeki araçlara saygý gösteren kimse yok ve pekçok kiþi iniþ yaparken hatalý sollama giriþimlerinde bulunuyordu, mecburen üstlerine sürerek nivanýn cüssesinden yararlandým.. Zaten 1 - 2. viteste çýkýlýyor bir de durup inenlere yol mu vermeli ? Sorun deðil, tabiat o kadar keyifli ki vardýðýmda stresten eser kalmamýþtý.. Umarým beðenirsiniz.

- ANTALYA SAKLIKENT ZÝYARETÝ DÜÞÜNENLER ÝÇÝN RESMÝ ÝNTERNET SÝTESÝ -

http://www.saklikent.com.tr

dora

Vay güzel faaliyet olmuþ siz saklýdayken bende tam karþýnýzda feslikan tarafýndaydým saklýya gelecektim sonra vaz geçtim yollarý aþýndýrdýðýmdan farklý bir gezi yapayým dedim ama haber verseydin kopar gelirdim neyse bir dahaki sefere inþallah.
Niva 1041-firefly-Atlantis

MOUNTAINBIKER

;D ;D
HEHEHEHEHEHEEEEE
EN SONUNDAAAAAAA BEEE.BRAVOOOOOO...

ISTE ANTALYA NIN EN NADIDE BULUNAN NIVASI....BUNU GORUNTULEYENE NATIONAL GEOGRAPHIC DERGISI ODUL VERECEKMIS.
BEYLER DIKKATLI VE UZUUUN UZUUN BAKIN BU NIVAYA OYLE KOLAY SAGDA SOLDA GOREMEZSINIZ...
BELLI OLMUYORMU BOYASINDAN NE KADDAR AZZZZ KULANILDIGI.SIMDI BU NIVAYI SAHIBI YASTIGININ ALTINDA SAKLADIGINDAN BIRAZ NAFTALIN DE KOKUYOR HAAA ;D

SEN BIRDE SARICINARA CIKSAYDIN OLUR BITERDIN ZEVKTEN,EGER SAKLIKENT BU KADAR KEYIF VERDUYSE ;D

HADI DEVAMINIDA GORELIM...

dora

Aynen katýlýyorum en kýsa zamanda 3 lü yaparýz inþallah.

MOUNTAINBIKER

dora

niva07

Mountainbiker çok yüklenmene gerek yok, bir kýþýn bir yazýn piyasaya çýkartýyoruz iþte :D Kýyamýyorum sürmeye dermiþim..
Benim iþler yoluna girsin de bir üçlü yapalým.. Volkan ayýp oluyor ne demek üçlü :)

dora

Yok dostum sonradan düzelttim.Yanlýþ anlayan falan olur!

niva07

Alıntı yapılan: dora -  Mart 02, 2009, 11:33:09
Yok dostum sonradan düzelttim.Yanlýþ anlayan falan olur!

alem adamsýn allah iyiliðin versin :D

MOUNTAINBIKER

;D
biz dorayla alistik hep ikili yapmaya...uclu biraz zor olucak ;)hem dedik ya nivaya dikkat et guveler felanda kemirmesin....arada bir balkona as,havalansin ::)

NÝVACI

arasýra ürkütüverin keçileri ayaklarý tutulmasýn
antalya deyince hemen akla yaz gelir
kþýnýn güzelliðine eriþilirmi güzel paylaþým
elinize saðlýk izmirden sevgilerle.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

niva07

niva07

Yalnýzca photoshop kullanarak suni bir HDR oluþturmaya çalýþtým..
Nikon ve kaliteli bir lens ile gerçek HDR yapmayý tercih ederdim tabi ki..