Antalya-Akseki gezisi

Başlatan dora, Şubat 24, 2009, 09:13:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Üstteki resimde arka arkaya ilerlerken beyaz niva hýz kesti bende yakýnlaþýp yavaþlamak zorunda kaldým durunca kalkamayacaðýmý bildiðim halde fazla yaklaþýp durdum.Ve araç çamura oturdu bu arada Adem abinin nivasý düze çýkýnca arkadan beni çekti.Güzel ve heyecan verici bir faaliyet oldu.

Adem abinin yayla evi;

Niva 1041-firefly-Atlantis

MOUNTAINBIKER

;)
NOOOLDUUU.HEPSI BUMUUU? ???
TAM HEVESLE ACTIM.ALLAH HALLAAHH... ::)

SAKA CAANIIMMM. ;D

dora

Arkasý yarýn 180 adet kare var seçmek lazým dostum...daha kar var kar hemde doyasýya!

MOUNTAINBIKER

::) ::) ::)
OLUUUUR  BENCE HIIICC MAHSURU YOOK.AZ SONRA BENIMKILERI YOLLAYACAGIM.SU SALAK PHOTO BUCKETE A YUKLEMEK BAYAGI ZAMAN ALIYO.ASLINDA SIMDI COKTAN SITEDE OLURDU AMA...
::)
YARIN NEE ETCEEZ
GITCEZ MI SARI CINARA?
VALLAHI SUPER DII SUPPER.HIIIC ZORLANMADAN. CIKTIM,NE ZINCIR NE BUUZ...GERCI YARIN BENIM YENI FOTO MAKINESI GELECEK ONU BEKLEMEM GEREK...BAKALIM...BI HABER UCUR SEN YINEDE..MAKINE LEICA OLCAK..BAKALIMMMM. ???

MOUNTAINBIKER

:-\
BU ARADAAA
BIR YOL DAHA VARDI YA CAYDAN YUKARI CIKARKEN,YADA ASFALTTAN INDIKTEN SONRA DEVAM ETMISTIK YAGMURLARDA VE ILK FOTOLARI CEKTIGIMIZ BIR YER VARDI HATIRLARSAN.O SAPAGIN ONUNDEN GECIP ASAGI INIYORDUK YADA YUKARI CIKIYORDUK.HERNEYSE.
BU GUN ORAYA DA GIRME DENEMESINDE BULUNDUM,FOTOLARI VAR...IKI ARACLA GIDILMESI GEREKEBILIR.HENUZ ELDEGMEMIS,YAGMURLARDAN SONRA BAYAGI BI ISCILIK GEREKTIRECEGE BENZIYOR.O SAPAK TAN SAPIP DEVAM EDERSEK MENEKISLER YOL AYRIMINA CIKMAMIZ MUHTEMEL ???
::)
AMAAAA CIKMAMAMIZ DAHADA KUVVETLE MUHTEMEL ;D
DURUMA EFES KUVVET KOMUTANI KARAR VERECEK YERINDE DEGERLENDIREREK ;)

ERCO

dora iyi camurlamýþsýn makýnayý
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

dora

Ertesi gü kar yaðýþý baþladý bütün çamur gece dondu çok zor oldu çýkarmak ama baþardým..

dora

Bunlarda yürüyüþ sýrasýnda çekilen onlarca kareden birkaç tanesi

niva07

dora resimler harika, eline saðlýk..

dora

Niva07 yaþýyorsun demek özledim yahu buluþalým birara karlarda etrafý doldurmuþken güzel aktivite yaparýz...

HALÝL

resimler için teþekkür ederimz

niva07

Alıntı yapılan: dora -  Mart 01, 2009, 10:10:17
Niva07 yaþýyorsun demek özledim yahu buluþalým birara karlarda etrafý doldurmuþken güzel aktivite yaparýz...

olur dostum tabi, bir gün kaçarýz..

NÝVACI

sefan olsun birader
darasý baþýmýza olsun keuifli sürüþler
anladýmki meskenim yaylalar daðlar