Antalya - Elmayaný Mevkii Hamsi Keyfi

Başlatan leondede, Aralık 28, 2008, 08:02:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

leondede

Volkan ( Dora ) ile en nihayetinde ortak bir gezi yapmýþ olduk. 28 aralýk Pazar günü hem gezi - hem mangal amacý ile Antalya - Tünektepe arkalarýnda yer alan Elmayaný adýyla anýlan yöreye 3 araç / 7 kiþi olarak gittik. Volkan da oldukça fotograf çekti, kendisi makinasýnda olanlarý yakýnda ekleyecektir.

Buraya 10 kadar foto yüklemeye çalýþtým ancak 1 tanesi foruma eklendi - digerleri ne hikmetse eklenmiyor. Sorun var ama ne oldugunu çözemedim. Volkan eklerse sevinirim.

sabah 10:30 da buluþup yola koyulduk. Mangal sonrasý araçlarla 1560 metreye kadar çýktýk. Birara yol kenarýna araclar býrakýlýp yaklaþýk 2 km lik bir uzaklýkta olan  TRT vericilerinin oldugu noktaya kadar yürüyüþ yapýldý.

finalde güzel bir düzlük bulduk ve karda biraz oynadýk;
Istanbul & Antalya el ele hep beraber Toroslarýn zirvelere diyerek pozumuzu verdik8)

Volkan a tesekkür ediyorum. Þehre 30 km mesafede bu kadar güzel yerler oldugunu hatýrlattý. Bekliyoruz diger NivaTR cileride.

esenlikler
NÝVA - 96

taiga

Yevgeni

Sanýrým Photobucket'ta bir sorun var.
Umarým düzelir..

Yevgeni

Iþýk senin albümden yüklüyorum bahsettiðin görselleri..

leondede

teþekkürler Yavuz eline saðlýk...ancak nasýl yükledin anlayamadým.. ::)
benim albümden kastýn photobucket ise???? hacker lik falandamý var yoksa sende  ;D

esenlikler
NÝVA - 96

Yevgeni

Photobucket ortamýnda küçük bir arama özelliði var, onu kullandým.  ;D

Senin dün akþam yükleyememenin sebebi de muhtemel Photobucket sunucularýnýn bir ara sorunlu olmasý yüzündendir..

dora

Niva 1041-firefly-Atlantis

taiga

Emeklilikte Antalyaya mý yerleþsek acaba... :D

dora

bymuammer

harika bir gezi olmuþ abi. caným nasýl hamsi cekti söyle bol limonluuu :) afiyet olsun abi :)

dora

Saðolasýn aynen dediðin gibi bol limonlu ayrýca yanýnda ev yapýmý turþuda vardý.

bymuammer

oy oy oy oy abi yapma böyle öðlen vakti açýz zaten :) þimdi nerden bulalým hamsiyi turþuyu :)

leondede

Volkan eline saglýk....

Yavuz Photobucket da sorun olunca sana paslarým artýk  :)
NÝVA - 96

Yevgeni

Sen gerektiðinde bana gönder, ben yüklemenin bir yolunu bulurum..

MOUNTAINBIKER

OOOHHH
GEZIN BAKALIM GEZIN.BIZ ARABISTANDA SURTELIM.KARDA KISTA SIZ GEZIN.BIZ BURDA KISKANALIM.NEYSE SIZ SARICINARDAYKEN BENDE HINDISTANDAYDIM.ARTIK KIM DAHA COK KISAKNICAK BILMIYORUM.BIR GECE HAYDARABAT BIR GECE LUKNOW HAFTAYA DELHI VE BOMBAY.
AMA MEMLEKETIM GIBISI YOOK
OPUYORUM.