Sinan deðirmeni-Üþümüþ yaylasý

Başlatan dora, Aralık 14, 2008, 11:33:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Sedirlerin arasýnda çok keyifli bir yolculuktu.Yeni bulduðumuz bu rota üzerinde inanýlmaz büyüklükte meþe ormanlarý vardý.

Gece yoðunyaðmur ve sis altýndaydýk bu yüzden bir yayla evine sýðýnmak zorunda kaldýk ortalama rakým 1670m.

Sabah ise inanýlmaz bir hava vardý gecenin kasvetinden eser kalmamýþtý.

Sedirlerin arasýna saklanmýþ bir klübe..

Niva 1041-firefly-Atlantis

Yevgeni

CBJ31 yine boþ oturmamýþ.

Volkan bu Niva 2-3 yýl önce satýlýk mýydý?

dora

Ben niva mý 14 mart 2005 tarihinde aldým.Ancak satýlýk olarak piyasaya çýkmadý bana haber el altýndan geldi.Aracý tanýdýðým için hemen aldým.

Harun

dora,OK 144 lerine saðlýk yine harika yerler gezmiþsin.

ERCO

dora kardeþ super kareler oralarý hep etkilemiþdir beni resmen kýskanýyorum seni ;D ;D
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

dora

Teþekkür ederim dostlar birgün biliyourum ki sizlerlede paylaþacaðým yaþadýklarýmý......

leondede

Volkan,

2 nolu foto; agacýn gölgesinde, cok güzel olmus...

senin gezileri burdanda olsa takip ederek sanýrým benim nivayý satma fikrinden vazgecireceksin beni.... ;)

NÝVA - 96

bymuammer

abi fotolar harika gerçekten. paylaþtýðýn için saðol. bu arada bende kýskanmaya baþladým abi seni :)

dora

bymuammer zaman bulursan buraya gel misafirim ol tozunu attýralým toroslarýn..

bymuammer

Alıntı yapılan: dora -  Aralık 29, 2008, 10:08:58
bymuammer zaman bulursan buraya gel misafirim ol tozunu attýralým toroslarýn..

abi inanki çok istiyorum. inþ bi gün nasip olur gelirim.

niva07

Volkan gerçekten kýskanýlmayacak gibi deðil, yaþam tarzýný doðayla birleþtirmiþ, ailesini de tanýyorum ve gerçekten ailecek doða tutkunular.. Zaten niva da ailenin bir ferdi olmuþ, Volkan'ý çalýþmadýðý zamanda þehirde aramak hata olur zaten.. Gerçekten de Toros Fatihi.. Bence imzaný "Toros Fatihi" yapmalýsýn, sevgiler..

dora

Canýgönülden teþekkür ederim böyle düþündüðün için.Sizde o yoldasýnýz inanýyorum sevgiler....