Çukur yayla(1700m.)

Başlatan dora, Ekim 19, 2008, 09:44:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kocaali

ana konuya itirazým yoktur hocam, konuyu saptýrmak niyetinde de deðilim; zira sayenizde görmediðimiz yerleri görüyoruz öðreniyoruz, forumda bu tür paylaþýmlar içerisinde olan herkese bu sebepten minnettarým.. gezilerinizin devamýný sabýrsýzlýkla bekliyorum..  :)
No mud, no fun...

niva07

ben en iyisi yanýnda snowboard hediye veren ok144 satýcýsý bakayým
böyle romantik oldu mu ???  ;D

dora

Niva07 bence niva ya tahtadan bir board yaptýralým ikimiz yanyana daðlardan aþaðý kayarýz.Latife ediyorum umarým bu isteðine ulaþýrsýn ancak dediðin üzere o fiyata 144 alýnýr üstüne para bile kalýr.
Niva 1041-firefly-Atlantis

dora

Mountainbiker doðru yalnýz olmuyor ancak beni aradýðýnda saat ilerlemiþti doðru yazmýþsýn gitiðin yer her açýdan çok hoþ bir bölge daha erken bir satte gitseydin inanýyorum daha iyi olacakmýþ.Þarj meselesine gelince geçen daðdan kalan piller ise mkn. kýzma þrj. olayýna soðukta etken biliyorsun senin gittiðin yer zaman dilimi olarak keskin bir soðuk saatindeydi.Ayrýca senin mkn. güzel bence ya niva07 nin dediði gibi yap yada yedekli sarjlý pil al derim.Ýkinci bir mkn. taþýmaktan ziyade.

MOUNTAINBIKER

TAMAM NIVA07 OK 144 ALINCA YANINDA SNOW BOARD VEREN BI BAYII ARIYALIM SENIN ICIN TUM YURT CAPINDA.DORA KARDESIN DEDIGIDE DOORU BEN UNUTTUM MAKINEYI SARJ ETMEYI ::)
AYRICA HAVANIN SOGUK OLMASI DA ETKILIYOR...DUUU..O AYRII. ???
YAAANI KONU TATLIYA BAGLANDIIII MI?
ZATEN TATLIDA KONU OLARAK... :D :D
SIMDIIII BU YERE YENIDEN ,
ERKEN SAATTE,
BOL SUCUKLU,
SARAPLI,
2 ARACLI BIR KONVOY SEKLINDEEE GITMEK LAAZIIM.
MOSYOOO BU KONUYA BI ELATALIMMIII??? ;) ;)

dora

Yessss mösyö atalým perþembe yada cuma uyarmý?

MOUNTAINBIKER

MOUNTAINBIKER

SIMDIII GECEN GUNUN ANLAM VE ONEMINI BELIRTEN IZLERI TASIYAN BIR FOTO VEE BU GUNKU TURUN ARDINDAN KALAN UFAK BIR GORUNTU ILE BITIRIYORUM.
KISMETSEEEEE YARINDAN SONRA TUPU KOYUP SARJI FULLEYIP YOLA DEVAM EDICEZZZZ.YAAAAA. ;)
CUKUR YAYLA BEKLE BENI FUL SARJ GELIYORUMMMMM.