Çukur yayla(1700m.)

Başlatan dora, Ekim 19, 2008, 09:44:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Çukur yayla konum olarak Tahtalý daðý nýn kuzeyinde (olympos)yer almaktadýr.Rakým 1700m. dir sedir ve diþbudak aðaçlarýnýn yer aldýðý ve çiðdem lerin süslediði güzel yayalalardan biridir.Antalya merkeze uzaklýðý 75km.dir.

Yolda Bodrumlu daðcý arkadaþlar ile karþýlaþtýk

Makine mühendisi arkadaþým Mehmet

Orta toroslardan Teke daðý

Asýrlýk sedirler

Eþim geçmiþe dokunuyor

Çiðdem

Çukur yayla(1700m.)

Ailem

Asýrlýk bir çýnar

Bu yaylaya kýþýn gitmeyi planlýyorum saðlam bir ekiple çünki yürüyerek bile zor bir rota!o zamanki fotolar daha keyfli olacak sevgiler.....

Niva 1041-firefly-Atlantis

MOUNTAINBIKER

KASLA GOZ ARASI NE ZAMAN GIDIVERDIM BRE CAKAL,BANA OLIMPOS DEEE,CIRT CUKUR YAYLA...BURAYA BI GELSENIZ MILLET VAR YAAA,DOYAMAZSINIZ BEN SOOLIIM.
ARABAMI ILK ALDIGIMDA CIKTIGIM YER BIRASI IDI.SUYUN BASINDA AARABADA UYUDUM SABAH SAAT ALTIDA KECILER DAGA GIDERKEN BENIM NIVAYI KOKLADILAR ONCE SONRA DA YALAMAYA BASLADILAR.AYNALARI KAPIYI FILAN.FOTO MAKINEM YOKTUU CEKEMEDIM.KENDILERINDEN BIRI SANMISLAR HER AHLDE.
BI DE YUKARIDA BIR YER VAR ADI BELEN YAYLASI.ORASI DAHA SAKIN VE GUZEL.
ISTER INANIN /INANMAYIN HER IKISINEDE DEFALARCA BISIKLETLE CIKMISLIGIM VAR.

ERCO

güzel kareler paylaþým icin sagolasýn
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

MOUNTAINBIKER

BUGUN ZOR VE CETIN BIR KESIF GUNUYDU.
SONUCLAR YAKINDAA BU RADA

dora

Gece domuzlarla dans ettik çok vardý çok anlatamam..

Tolga

ya hayvan yokmu oralarda diyordum mesajýnýzý gördüm...
Tolga

MOUNTAINBIKER

KECI DE VAR YABAN KECISI VE KURT

Tolga

Alıntı yapılan: MOUNTAINBIKER -  Ekim 21, 2008, 10:38:50
KECI DE VAR YABAN KECISI VE KURT

keçi yenilebilir bir hayvan, kurt bi derece, AYI zor bir durum :)
Tolga

MOUNTAINBIKER

YOOOK YOK,
BURADAKI ayi TAVUK VE BALIK LA BESLENIYOO ;DPEK SORUNLU BI AYI DIIL. ;D
SAYGILAR EFEEEM :D

AYI DERKENNN

MOUNTAINBIKER

dora

Mountainbiker ý bilmem ama!!!   bölge flora ve fauna olara çok zengin örneðin soyu tükenmekte olan kara kuyruklu sincap sadece o bölgede mevcut mor çiðdem orada var buna benzer benzemez daha neler var....sonuç olarak bölge doðal her açýdan zengin.

niva07

resimler süper volkan.. benim nivadan yana umudum kalmadý artýk gerçi nasýl eþlik edeceðiz sana bilmiyorum, arka koltuða + portbagaja otururuz artýk

MOUNTAINBIKER

BENI HERKES BILIYYO.
DORA EFENDI DE ....
ORDA UYDURMUSSS ;D

niva07

kýþýn þöyle en az 3 aile, en az 3 niva karda sucuk yapsak nasýl olurr..

MOUNTAINBIKER

DOSTUM KISIN ORADA KAR OLMADIGI ZAMAN CIKMAK LAZIM.BEN KAR VARKEN DENEMIS VE YOLDAN GERI DONMEYI TERCIH ETMISTIM.ORASI BIRAZ SIKINTILI KAR DA.AMAAAA YAYLA BELENE CIKMAYI TERCIH EDERIM ORANIN MANZARASI DAHA GUZEL.KISMET BAKALIM.
AMA 80 KM GIDENE KADAR BURADA COK YAKINDA YENI KESFETTIGIM BIR NOKTA VAR ORASI YAKIN VE DAHA UYGUN.BI ARA GEL GOTUREYIM.BIZIM EVDEN 15 KM.BEN LIMAN MH DE OTURUYORUM YAAA.
IKI NOKTA BIRI BU YENI BIRI DE ESKI...
SEN KARAR VER ALO DE.