Niva arýyorum....!!!

Başlatan idus, Kasım 08, 2007, 03:22:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

idus

25 gün önce 95 model temiz bir niva aldým...  :) :) :)

yeni bir tane daha arýyorum bir tane kesmedi 2. nivayý almak istiyorum...
95 - 96 - 97 model arasýnda temiz bi Niva'ya rastlayan veya satmak isteyen arkadaþlara duyurulur.

akademic

ayýrlý olsun 2. niva neden bir tanýdýðamý alacaksýn

Yevgeni

idus

Neden olmasýn Yevgeni anlaþýrsak bana uyar.

Yevgeni

idus

Bütçeyi belirlemedim daha duruma göre kredide çekebilirim ama tabii 2. araba olacak mümkün olduðu kadar açýlmamaya çalýþýyorum. Motorsiklette var bende hala taksitleri sürüyo malüm dikkat etmek lazým. Senin durum ne. Gerçi görmedim senin arabayý.Nekadar istiyon.

Yevgeni

http://www.sahibinden.com/1996_niva_1700_cc_benzin_karburatorluWQQaXQQ4753733WQQpXQQdisplayitem? adresinde var. Ýlan numarasý #4753733

Durumu gayet iyi ama malum 11 yaþýnda. LPG hiç takýlmadý, benzinli. Bakým kayýtlarýný (bilgilerini) ayrýca belirtirim. Fiyatý pazarlýða açýk, bütçeni o yüzden sordum. Ýlgilenirsen ya ben gelirim Adapazarý'na, ya da sen Ýstanbul'a, akabinde görür incelersin..

idus

Fiyatýn çok yüksek. Ama yinede paarlýkla olabilir bakarýz duruma göre. Ýstanbula gelme durumum var bu aralar. Gelebilirsem görüþürüz.

Yevgeni

Tolga

yükselttinmi yoksa lastikler yüzündenmi öyle duruyor?

Tolga

Yevgeni

OK144'ler Niva'nýn fabrika lastiklerine oranla daha yüksek. (OK'larýn yanýna stepneyi koyduðunda farký da görüyorsun). Yani OK'larla cihaz yerden yükseliyor. Ayrýca bir yükseltme kiti uygulamadým.

Daha da yükseltmek için LR Defender'in kullandýðý ebattaki OK144 Niva'da sorunsuz çalýþýr mý diye düþünüyorum, inceden bir ebat hesabý yapmak lazým..

ophtha

yavuz senin aracýn gerçekten temiz.satýpta tekrar niva alacaksan bana anlamsýz geliyor. Ama degiþik bir araba deneyim diyorsan veya diger bir amaçla ise baþka tabi...

Yevgeni

Alıntı yapılan: ophtha -  Kasım 11, 2007, 12:00:12
  yavuz senin aracýn gerçekten temiz.satýpta tekrar niva alacaksan bana anlamsýz geliyor. Ama degiþik bir araba deneyim diyorsan veya diger bir amaçla ise baþka tabi...

Temiz, biliyorum, ama model yükseltmek benim derdim. Sýfýr kovalayacaðým muhtemel..

altugodaman

Fatih Yazýcý

selamlar dostum ilgini çekerse bu hafta için bir aciliyetimiz var. tavsiye edebileceðimiz eþe dosta gidecek temizlikte. benden önceki sahiplerinin eline saðlýk diyeyim.

http://www.sahibinden.com/acillll_5_gun_icin_bu_fiyat_1996_model_cok_temizWQQaXQQ6459831WQQpXQQdisplayitem
www.izmitoffroad.com /jeep grand cherokee 5.9