nivama lastik arýyorum

Başlatan BadBoy, Ekim 08, 2007, 12:14:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

BadBoy

nivama lastik arýyorum ebat önemli deðil 15 inç cantlarým var
YA tozudumana katacaksýn YA tozudumaný yutacaksýn

taiga

Sn.Arda Ticaret,

Öncelikle hoþgeldiniz...

Niva nýn 15" orjinal lastikleri hangisidir bilgi verebilir misiniz?

BadBoy

orjinali biilmiyorum ama benim için farketmez 15 cant olmasý yeterli

efe

Bende 4 adet nexen var istiyosan.Ama birini fena yardým.
Ama bunlar arazi için deðil asvaltta kullaným için ok desenli.

BadBoy

saðol efe kardeþim benim kaplanýn arazisi sökük olduðu için asvaltta kullanýyorum sadece alabirim çok iyi olur çün kü arabama baya bi masraf yapacaðým yenisni alacak param büyük bi ihtimalle kalmaz nasýl görüþebiliriz ercan abinin oraya geliyosanýz orda bakabilirim bide nekadar en önemlisi benim için þimdiden saðol

efe

Ýzmire þimdilik gelmem zor ama.Buluruz bi çaresini heralde.Ama dediðim gibi birnde y arýk var! Onun dýþýnda yeni sayýlýrlar.

BadBoy

efe kardeþ aydýndaydýn hatýrladýðým kadarýyla eðer olursa ben aydýna gelebilirim hem tanýþmýþ oluruz hemde þu kabaklarý deðiþtirmiþ olurum olduðu yerde dönmeyey baþladý artýk

efe

Kardeþ güzel olur da bu yarýk olaný ne yapacaz ben hiç göstermedim lastikçiye.
Ýç lastik yok bunlarda, ya kapatamam derse lastikçi.Kendini ona göre ayarla benim  yüzümden madur olmaný istemem.

BadBoy

ercan abi bi tane ayarlar bana sen ne kadar olacaðýný söylersen ayarlayým kendimi arabayý bu gün çýkardým ama resim koymayý bi beceremedim  ustundekiler berbat ötesi

efe

Piyasa hakkýnda hiç bir fikrim yok kardeþim.Sen ne kadara alabileceðini söle ona göre bakalým ne dersin?

taiga

Ufo ve bende de olan standart niva lastikleri...

Asfalt ve arazide bence tatminkar...

Sýký pazarlýkla ucuza alýnabilir belki...

Tesadüfen denk geldiðim ilan aþaðýda...

http://www.sahibinden.com/lada_niva_4x4_arazi_lastikleri_orjinal_4_adetWQQaXQQ4189353WQQpXQQdisplayitem?

...

BadBoy

asvalt lastiðim var teþekkürler ama beim aradýðým 15 inç dað için olanýydý  ilginiz için teþekkürler ama kararýmý deðiþtirdim bu araba bu þekilde kalsacak bi tane 4 çeker niva almayý düþünüyorum

seko

þu anda kullandýðýn niva 4 çekere dönüþtürülemiyormu emrah.

BadBoy

yok olmuyo arabayla çok oynadýk görmüþsündür sapancada elezyonlar kesik tanponu söktük bi kaç ufak deðiþiklik yaptýk o araba asvalt için hazýrladýk bana bide daðlara çýkmak için lazým