Gaza yüklenince ön taraftan gelen ses

Başlatan YIGIT ISIK, Kasım 26, 2015, 08:17:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

YIGIT ISIK

Merhaba, aracimda yeni bir sorun peydah oldu. Normal sürüþte sýkýntý yok fakat gaza basýp 2000 devrin üzerine çýkýnca ön taraftan sürekli sert sekilde trýk trýk trýk diye bir ses geliyor. Bir de küçük kol vites boþteyken seyir halinde bile geçiyor. Aracta seyir halinde bir kafa sallama veya sarsinti yok. Egilip baktim ön diff ten yag sizmasi da var.Acaba kilit mi, aks veya ön ayna mahruti mi sorun yaratýyor. Diff veya kilit dagitmis olabilir miyim? Son olarak Sakarya'da bildiginiz iyi usta veya servis var mi?
Saygýlarýmla

muhammedcelik1983

Alıntı yapılan: YIGIT ISIK -  Kasım 26, 2015, 08:17:42
Merhaba, aracimda yeni bir sorun peydah oldu. Normal sürüþte sýkýntý yok fakat gaza basýp 2000 devrin üzerine çýkýnca ön taraftan sürekli sert sekilde trýk trýk trýk diye bir ses geliyor. Bir de küçük kol vites boþteyken seyir halinde bile geçiyor. Aracta seyir halinde bir kafa sallama veya sarsinti yok. Egilip baktim ön diff ten yag sizmasi da var.Acaba kilit mi, aks veya ön ayna mahruti mi sorun yaratýyor. Diff veya kilit dagitmis olabilir miyim? Son olarak Sakarya'da bildiginiz iyi usta veya servis var mi?

Geçmiþ olsun,Þaftla alakalý olabilir ön defransiyelde kilit varmý aracýnda?Küçük kol seyir halinde boþta veya viteste veya araç dururken her koþulda geçer sýkýntý yok,ortanca kol sadece araç durunca geçer,defransiyeldeki yað kaçaðý ihmale gelmez zira baþýma geldi yaðsýz kalýnca ayna mahruti sýyýrdý..akstan olsa kalkýþlarda ve dönüþlerde mutlaka tak tak tak ses yapar,Adanada ikamet ediyorum malesef usta konusunda yardýmcý olamicam :)

Yevgeni

Sakarya yeni sanayide bir lada servisi var, orasý iyidir, düzgün adamlar..

YIGIT ISIK

Selamlar,

Sorun aks kafalarýndan çýktý.

Sað sol akslar komple  takým olarak deðiþti.

Þimdi sýkýntý kalmadý. Öneriler için çok teþekkürler.

Saygýlarýmla