fren?

Başlatan efe, Temmuz 21, 2007, 07:40:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe

Frenlerim baya kötü olmuþtu servise götürdüm yaptýrdým. (Hiç hidrolik eksiltmemiþti)
Sanýrým havasý alýndý...
Çýktýðýmda frenler süper olmuþtu.Ancak bi müddet yol aldýktan sonra gene eski haline döndü.Bunun hikmeti ne ola!
Yakýnda uzun yola çýkacaðým bu iþi bi halletmek lazým gele!

Yevgeni

Tüm fren sistemini külliyen gözden geçirmek lazýmdýr. Kampanalar, diskler, fren merkezi, borular, vs. Bu iþi ya güvendiðin bir serviste ya da iþinin ehli bir frencide yaptýrmakta fayda var..

ERCO

efe el freninin drumu nasýl eger elfreni zayýfsa frenlerinde zayýfdýr balatalarý bi kontol etirmen gerekiyor merkezleride oyle
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

efe

El freni benim iptaldi zaten.Ondan mý acaba?
Bi ara taktýracam onu ya...

ERCO

nivanýn el freni tam olmasý gerekiyor arka fren ayarlarý el freninden ayarlanýr yoksa arka frenler dengesiz olur
www.guvenlada.com

efe

ok! Hemen hallediyorum o iþi.Zaten sadece elle kontrol edilen kýsmý yok takýmý teli falan takýlý.
Teþekkürler!

Yevgeni

Fren asla ihmal edilmemeli. Durabilmek gidebilmekten daha önemli..

GÜVEN OTO LADA

Aynen katýlýyorum aracýnýzýn freni her zaman çok iyi tutmalý ,lada nivalar bir sefer düzgün fren yapýlýrsa uzun süre fren balatasý bitene kadar hidrolik kaçaðý olmasa sorun olmaz
GÜVEN OTO LADA SEFAKÖY / ÝSTANBUL

ERCO

tabii bilincli kulanýlýr ve periyodik olarak bakýmý yapýlýrsa
www.guvenlada.com

efe

güzel diyonuzda ben hala yaptýramadým.
Ustaya gittim el freni ile hiç alakasý yok dedi.
fren merkezinde baskýyý yapan zýmbýrtý(!) içten kaçýrma yapýyor(muþ).
Fren merkezini deðiþtirecem sanýrým.

ERCO

;D ;Dusta oyle diyorsa saygý duymak gerekiyor ama sen yýnede el frenini yapdýr ve 3yad 4 týrnakda tutsun o zaman gor frenin nasýl oluyor ....
www.guvenlada.com