Antalya yýllýk izin görselleri

Başlatan aydinaydogan, Ağustos 13, 2015, 10:59:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

muhammedcelik1983

kocaali

No mud, no fun...

aydinaydogan

Saol Mehmet'de epeydir bakýyorum sitede bir sakinlik. Hergün girip birileri birþey yazdýmý paylaþtýmý diye heyecan yapýyorum ama açýkcasý en heyecanlýsý hala benim gibi galiba. Milletde heyecan meyecan kalmamýþ yada þartlar onu gerektiyor. Anlayacaðýn buruðum nedir bu forumun sessizliði.

kocaali

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Ağustos 27, 2015, 09:58:21
Saol Mehmet'de epeydir bakýyorum sitede bir sakinlik. Hergün girip birileri birþey yazdýmý paylaþtýmý diye heyecan yapýyorum ama açýkcasý en heyecanlýsý hala benim gibi galiba. Milletde heyecan meyecan kalmamýþ yada þartlar onu gerektiyor. Anlayacaðýn buruðum nedir bu forumun sessizliði.

abi sonbahar geliyor, içini ferah tut, geçen sene yapamadýðýmýz gezileri bu sonbahar ve kýþ yapalým diyorum... haftasonlarý ufaktan kýpýrdanýyorum bi baþýma ama tat vermiyor, iki muhabbeti arýyor insan...

yapalým bi sonbahar programý, en azýndan aklýmýzdaki yerleri listeleyelim, akabinde yürüyelim...  boðdu beni iþ güç falan... bi kamp ilaç gibi gelecek...
No mud, no fun...

aydinaydogan

Hepimiz aynýyýz Mehmet, bazen alýp baþýmý gidesim oluyor. Tekde olmuyor biliyorsun. Yapalým valla ben uyarým abi ortak bi yerlerde buluþalým yeni bi yerler keþfedelim ne bilim iþte kaçalým kýsaca.