Elmalý'da KADÝR gecesi

Başlatan krosofrot, Ağustos 18, 2012, 12:36:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

krosofrot

LADA'cýlar toplansýn istiyoruz, kaç ladacý var bilmiyorum. Biliyorum çok ofrotcu var,  herkezin ofrotcu olma gayesi farklý,benim sevdam gezmek .  Kadir gecesi elmalýya imecik yaylasý imecik beyiþ yolundan elmalýya vardým . Geceyi huþu içinde geçirdim, ikincigün elmalýdan cýkýp küçüksöyle köyüne geldim yol sordum yok gidemezsin dediler, eþim: yol varise sen gidersin dedi ve düþtük yola dereler tepeler geçip ovacýk köyüne geldik, öðle namazýný kýlýp imecik sonra yaylasý beydaðý ve söðütcumasý'ndaki evimize döndük. LADA'yý seviyorum. O beni karadenizi gezdirip geldi, henüz bakýma bile götürmedim  Karadeniz gezisinde 4120 km yol yapmýþýz,1100 tl gaz 180tl benzin yakmýþým. sevmeyen ......:
HÝÇDURMASAM

krosofrot

Daðlarý seviyorum,yörük'müyüm
HÝÇDURMASAM

krosofrot

Kimsenin hiç yorumu yok,  Resimlerime bir þiþe bira koysaydým hoþunuza gider bir þeyler yazardýnýz.
HÝÇDURMASAM

Yevgeni

Oyle deme.
Bir kismimiz tatilde, burayla ilgilenmiyor.
Diger bir kismimiz kaptanin yasini tutuyor, forum en son dertleri..

akademic

Alıntı yapılan: krosofrot -  Ağustos 22, 2012, 12:51:42
Kimsenin hiç yorumu yok,  Resimlerime bir þiþe bira koysaydým hoþunuza gider bir þeyler yazardýnýz.
:(

vehbi

Alıntı yapılan: krosofrot -  Ağustos 22, 2012, 12:51:42
Sayýn aðabeyim. neye kýzarsýn anlamýyorum..
Sen böylesin ,baþkasý öyle.Bak bize; "Ne olursan ol Gene gel "demiþiz.. Burdasýn ;içindeki Allah ve doða sevgisini paylaþýyorsun, ondan ötesin de kýrma dökme ne olur..
Önce Yusuf Aðbeyimize iyi temnilerini gönder  bence..
selamlar
"free as a bird"

MOUNTAINBIKER

ABI NE ALAKA.BAK BENIM DE BI SURU FOTOM VAR GEZENBILIRDE BIRALI BIRASIZ,BI ALLAHIN KULU YORUM YAZMIYOR,ONCE BENDE BOZULUYORDUM...SIMDI BANA NE...BEN PAYLASIRIM GECERIM.... ;)
ELINE AYAGINA SAGLIK GUZEL BI GEZI OLMUS...SENI DAVET EDICEKTIM MEMETALI BUKUNE AMA ORTALIKTA YOKTUN.BIZDE KENDIMIZ GITTIK.KESKE ORADA OLSAYDIN...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AYRICA  A N T A L Y A  NIVACILARI ADINA YUSUF ABIYE ALLAHTAN RAHMET SEVENLERINE SABIR VE BASSAGLIGI DILERIM....SAYGILAR.... :-[

krosofrot

Yusuf  kardeþime allah'tan rahmet yasýný tutanlara sabýrlar diliyorum.  Maksadým kimseyi üzmek deðilsede sitemim olduðunu anlatmaktý, maksatýný aþtýðýný gördüm, herkesten ayrý ayrý özür diliyorum.
HÝÇDURMASAM

NÝVACI

Bende itiraf edeyimki ancak gördüm.
yoksa sana olan muhabbetimi bilirsin.
bende hepinizin yeri ayrýdýr. ne özürlük bir olay var. nede sitemlik.

Þu üç günlük dünyada  baþý sonu üç beþ kiþiyiz.

Selamlar.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

MOUNTAINBIKER

;D
SESIN CIKMAZ OLDU...KAYBOLDUN GITTIN.NE ZAMAN AKTIVITE VAR GENE?

kocaali

"Gezmek yürek ister, fedakarlýk ister. Gezgin barýþçýdýr, doðayý sever, insaný sever, yaratýcýdýr, biraz yalnýzdýr, biraz tutkulu ve biraz da çýlgýndýr." (Prof. Orhan Kural)

yüreðine saðlýk abi; hem onca yeri gezdiðin için, hem de bizlerle burada paylaþýp keyfine ortak olmamýzý saðladýðýn için..

bizleri bu platformda toplayan þey "niva" gibi görünüyordu baþlarda.. zamanla doðada olmak, gezmek, keþfetmek, dostlarla iki laf etmek daha aðýr basar oldu.. teknik ve tecrübe paylaþýmlarý bir yana; ben kendi adýma en çok gezi yazýlarýný okumaktan ve gezi fotoðraflarýna bakmaktan keyif alýyorum. bu tür paylaþýmlarda bulunan herkese de çok çok teþekkür ediyorum.
No mud, no fun...

dora

Musa abi yaptýðýn rota hakkýnda daha detaylý bilgi verirsen sevinirim.
Niva 1041-firefly-Atlantis

krosofrot

Isparta, eðirdirde 25 aðustos'ta yapýlan triatlon yarýþlarýna katýldým. Gezilecek çok yer var.
HÝÇDURMASAM

krosofrot

Akpýnar tepesinden eðirdir göl manzarasý ve küsüde ÜSTÜN DÖKMEN., manzaralarý paylaþtým.
HÝÇDURMASAM

dora

Abi sürekli seyir halindesin..
Niva 1041-firefly-Atlantis