Sazak Koyu 04.07.10

Başlatan niva07, Temmuz 08, 2010, 12:34:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Uður ÝNAN

vayy dostlar süper olmuþ ayaðýnýza tekerinize saðlýk :)

kenancaglayan26

imrendim gercekten araclarda koyda mükemmel güzelbir gün gecirmiþsiniz biz afyondayýz böyle güzellikleri görme imkanýmýz az resimler icin teþekkürler bakarken bile cok keyif aldým birde gidiþ yolundan resimler koysaydýnýz orman icinden falan daha heycanlý olacakmýþ o koyu satýlmadan görmek isterdim yatýlý bir gezi ayarlayýp affyon off-road gurubu olarak gelebiliriz ama bize klasik yol tarifi lazým bu googleden anlamýyorum afyondan cýkýnca nerden nasýl gelebiliriz enkýsa yol neresidir bu sazak koyu hangi mevkiye düþüyor bunlarý yazabilirseniz sevinirim
SAYGILAR...
... YOL OLSADA OLUR OLMASADA ...

dora

Alıntı yapılan: kenancaglayan26 -  Temmuz 13, 2010, 11:35:03
imrendim gercekten araclarda koyda mükemmel güzelbir gün gecirmiþsiniz biz afyondayýz böyle güzellikleri görme imkanýmýz az resimler icin teþekkürler bakarken bile cok keyif aldým birde gidiþ yolundan resimler koysaydýnýz orman icinden falan daha heycanlý olacakmýþ o koyu satýlmadan görmek isterdim yatýlý bir gezi ayarlayýp affyon off-road gurubu olarak gelebiliriz ama bize klasik yol tarifi lazým bu googleden anlamýyorum afyondan cýkýnca nerden nasýl gelebiliriz enkýsa yol neresidir bu sazak koyu hangi mevkiye düþüyor bunlarý yazabilirseniz sevinirim
SAYGILAR...

Abi sen geleceðin zaman söyle detaya gireriz...
Niva 1041-firefly-Atlantis

kenancaglayan26

sagolasýn dora kardeþim ben organizeyi yapayým sana yazarým ozaman teþekkürler

dora

Alıntı yapılan: kenancaglayan26 -  Temmuz 13, 2010, 02:41:46
sagolasýn dora kardeþim ben organizeyi yapayým sana yazarým ozaman teþekkürler

Canla baþla nedemek abi..

persumer

Alıntı yapılan: kenancaglayan26 -  Temmuz 13, 2010, 11:35:03
SAYGILAR...

abi geleceðin zaman haber verirsen, eðer bizde uygun olursak ekip olarak sizleri oraya götürme zevkini yaþayabiliriz. Benim istanbul ve ankaradaki suzuki ci dostlarým da program yapýyor. galiba katýlýmý yüksek bir organizasyon olacak. eðer gerçekleþirse size de iletirim daha harika olur. Saygýlar.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

persumer

Alıntı yapılan: uður ÝNAN -  Temmuz 12, 2010, 03:09:20
vayy dostlar süper olmuþ ayaðýnýza tekerinize saðlýk :)

Abi nerelerdesin sen ya??? Çok teþekkür ederiz, Selim benim tekerin ve tamponun tadýna baktý bu güzel koyda. 10 hektar arazideki tek araba çýtýrdý ben gittim adama dokundurdum koca sahilde.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

dora

Alıntı yapılan: persumer -  Temmuz 13, 2010, 09:04:24
Abi nerelerdesin sen ya??? Çok teþekkür ederiz, Selim benim tekerin ve tamponun tadýna baktý bu güzel koyda. 10 hektar arazideki tek araba çýtýrdý ben gittim adama dokundurdum koca sahilde.

Adý üstünde dostum çýtýr çekecek yani cazibeli ne yapsýn.

kenancaglayan26

Alıntı yapılan: persumer -  Temmuz 13, 2010, 08:55:56
abi geleceðin zaman haber verirsen, eðer bizde uygun olursak ekip olarak sizleri oraya götürme zevkini yaþayabiliriz. Benim istanbul ve ankaradaki suzuki ci dostlarým da program yapýyor. galiba katýlýmý yüksek bir organizasyon olacak. eðer gerçekleþirse size de iletirim daha harika olur. Saygýlar.

Aslýnda harika olur çok isterim ben afyon olarak arkadaþlarla bir tarih belirlerim veya siz antalya olarak organizeyi yaparsanýz daha güzel olur bir tarih belirleyip yeni bir konu acarsanýz katýlým bence daha fazla ve daha eylenceli olur izmir gurubundanda katýlan olur onlar antalya gezisi istiyorlardý ben görüþmüþtüm siz bence bir giriþim yapýn arkadaþlar hem tanýþýrýz çok güzel olur
SAYGILAR...

persumer

Volkan top sende dostum. Görüyorsun talepleri artýk boþ durmak olmaz ben Aðustos 2 de izne ayrýlmayý düþünüyorum her þeye uyabilirim. Senden program bekliyoruz. Daha önce olursa da hafta sonuna denk gelirse yine varým, yeni konu DORA dan bekleniyor. ;)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

dora

Tamam dostlar çalýþmalara baþlýyorum....

kenancaglayan26

KOLAY GELSÝN DORA KARDEÞÝM.
Güzel bir organizasyon bekliyoruz senden ...

Uður ÝNAN

Alıntı yapılan: persumer -  Temmuz 13, 2010, 09:04:24

:D :D :D uzak dursun kardeþim çýtýrda :D bu aralar yukarýdayým aðaç dikiyorum kardeþim geceleride kýsa menzilli offroad. kaptan arada geliyor sizleride bekliyoruz :)

dora

Kýþýn bu koyda çok güzel oluyor.

dora

Yeni öðrendim malesef koy devlet tarafýndan birilerine kiralanmýþ kýþ iþi hayal oldu galiba.. n eyse koy çok baþka yerlere koparýz.